"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kategori: Yaşam

Yeni Yılı Mükemmel Kılacak 10 Güzel Yılbaşı Şehri

Her senenin sonu, biraz hızla geçen zamana karşı duyulan hüzün, biraz da yeni bir yıla girecek olmanın verdiği heyecanı içeriyor. Yaşanmışlıklar tartılıyor. İyi, kötü her şey gözümüzün önünden geçiyor. Sonuçta her zaman çıkılan nokta hayatın bizleri tıpkı bir öğretmen gibi eğittiği ve olgunlaştırdığı oluyor. Nitekim okulda öğretilmeyen şeyleri hayat bir şekilde ve daha kalıcı olmak üzere bizlere öğretiyor. Yeni insanlar tanımış oluyoruz, bir önceki sene hayatımızda olmayan insanlar yanımızda olabiliyorlar ve hayata bunun için teşekkür ediyoruz. Bazen de gidiyorlar hayatımızdan ölüm yada nevi ayrılıklarla… Dediğimiz gibi her ne yaşamış olursak olalım öğreniyoruz ve büyüyoruz.

İstanbul’da Sevgiliyle Gidilecek 10 Yer

Sevgilinizle beraber bir şehir turuna çıkacaksanız ilk tercih edeceğiniz şehir İstanbul olmalı. Çünkü bu şehir büyülü bir atmosfere sahip.

“Şehirlerin de ruhu var.” derler. Bu ne kadar gerçektir, bilinmez… Ama İstanbul’un bir büyüsü olduğu kesin. Bu şehir, insanı kendisine âşık eder. Onun havasını içinize bir çekmeye görün… Sihirli bir dokunuş hissedersiniz, içinizde. Ve artık siz de İstanbul sevdalılarının kervanına katılmış olursunuz. Bu kervanın yolcusu hiç bitmez hiç eksilmez. Hatta bu kervan aşk ile beslenir. Bu yüzden de sevdiğiniz bir kadın veya erkek ile bu şehrin tadına daha iyi varabilirsiniz.