14 Şubat’ta Sevgilinizi Mutlu Edecek Hediye Önerileri

Sevgililer Günü hediyeleri hazır mı? Eğer hala hediyeniz hazır değilse bu yazıyı okumadan sakın hediye seçmeyin!

Sevgililer Günü, birbirini seven çiftlerin sevdiklerini mutlu etmek  için çabaladığı, onları yüzlerini gülümsetmek için tatlı romantik organizasyonlar düzenlediği ve büyük veya küçük hediyeleri ile bu romantik günü unutulmaz bir hale getirdiği yılın en anlamlı günlerinden biridir. Bilinen en yaygın görüş erkeklerin hediye almaktan hoşlanmadığı yönünde olsa da Bu doğru değildir erkeklerin hoşlanmadığı şey tüm özel günlerde yalnızca onlardan hediye beklenilmesi diş anlayacağınız Sevgililer Günü çiftlerin birbirini karşılıklı olarak mutlu ettikleri ve hediyelikleri bir gündür. Bu yazımızda sizlere kadın erkek fark etmeksizin Sevgililer Günü’nde sevdiğinize alabileceğiniz hediye önerilerini derledik.

1 – Ahşap Müzik Kutusu Aşk Çeşmesi

Sevgililerin favori hediyelerinden biri olan müzik kutusu, yıllar geçtikçe farklı formlarda karşımıza çıkıyor olsa da popülaritesini hiçbir zaman kaybetmiyor. Türkiye’de Aşk Çeşmesi olarak anılan, Roma’nın ünlü La Dolce Vita‘sına tatlı bir benzetme niteliğinde yapılmış bu müzik kutusu, sevgiliniz için son derece sevimli bir hediye olabilir.

2 – Sevimli Vespa Tatlı Aşk Kulesi

Aşkınıza onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha göstermek için bu aşk kulesini tercih edebilirsiniz. 3 adet kutudan oluşan setin kutuları kalp şekilli. Kutulardan birinin içerisinde kalp şeklinde ve üzerinde Seni Seviyorum yazan yastık bulunuyor. Bir diğer kutuda 1 sene boyunca her güne bir tane sevgi sözcüğü bulunan 365 sevgi sözcüğü kutusu bulunuyor. Son kutuda ise metal sevimli bir vespa, Haribo altın ayıcık jelibonlar, peluş ayıcık anahtarlık ve Ferrero Rocher fındıklı çikolatalar yer alıyor.

3 – Böğürtlenli Çikolata Sürprizli Ayıcık

Tatlı bir hediye arıyorsanız bu sevimli ayıcık sizin tüm beklentinizi karşılayacak. Hem sevimli olan bu ayıcık aynı zamanda yanında lezzetli böğürtlenli çikolatalar eşliğinde geliyor. Her manada tatlı anlayacağınız 🙂

Dev peluş ayılar için buraya tıklayın!

4 – Sevgili İsimlerine Özel Kupa & Tişörtlü Ayıcık & Şeker Sepeti

Sevgilinizle bir fotoğrafınızın yer aldığı kupa bardak, seni seviyorum mesajlı şekerler ve sevimli bir ayıcık! Romantik ve kişiye özel bir hediye setinde olması gereken her şey burada…

5 – 365 Gün Aşk Sözleri Temalı Hediye Konservesi

Onu çok seviyorsunuz çünkü onun kalbi bir melek kadar temiz. Onu çok seviyorsunuz çünkü her sabah uyandığınızda onunla ya da hayali ile karlılaşmak paha biçilemez. Ona olan sevginiz ve sebepleri anlatmakla bitmez değil mi? 365 Gün Aşk Sözleri Temalı Hediye Konservesi içerisinde her güne bir sebep sığdırabileceğiniz nedenler yer alıyor. Kalpli kartlar üzerinde yazan bu sözleri, sevgilinizin bir sene boyunca her gün bir tane seçip okuyabilir ve hediyeniz yıl boyu kalıcı olur.

6 – İstiridye İçinden Çıkan Gerçek Incili Gümüş Kolye

Doğallığı seven sevgiliniz için çok doğal bir hediye! İstiridye içerisinden çıkan gerçek bir incinin gümüş zincir ile harika bir kolyeye dönüştüğü bu hediye, sevgiliniz için çok kıymetli bir jest olacak. Denizi ve kumsalı seven bir sevgiliniz varsa, gösterişten çok hoşlanmıyor ve naturelliği seviyorsa, bu inci kolye tam da ona göre.

7 – Kişiye Özel Sen ve Ben Türk Kahvesi Fincan Seti

Kişiye özel hediyeler her zaman çok sevilen hediyelerden olmuştur. Bunun sebebi son derece basit. Herkes hediyesinin özenle düşünülüp tasarlanmasını ister. Kendine özgü, biricik olmasını ister. Bu hediye de size ve sevgilinize özel. Çikolata hediyeli bu kahve fincanlarında bir erkek ve bir kadın çizimi yer alıyor. Üzerinde adlarınızın yer aldığı bu fincanlarda içilen kahvenin 40 yıl hatrı olacağından hiç şüphe yok.

8 – Yılın En İyi Sevgilisi Oscarı ve Bonbon Şekerler

Yılın en iyi sevgilisine yakılır bir hediye. Yılın en iyilerine verilen Oscar heykelciği bu sene Sevgililer Günü’nde sevgilinize gidiyor. Yanında da afiyetle yiyebileceği şekerlerin olduğu bir kutu var üstelik.

9 – Kişiye Özel Fotoğraflı Yatay Çerçeveli Kalp Yastık

Sevgilinize baktıkça sizi ve mutlu gülümsemenizi hatırlayacağı bir hediye vermek istiyorsanız fotoğraflı hediyeleri tercih edebilirsiniz. İstediğiniz fotoğrafı bastırabileceğiniz bu kalpli yastık sevgiliniz için mutluluk verici romantik bir hediye olacaktır.

10 – Kişiye Özel Aşk Sertifikası

Aşkınızı en özel kelimelerle ifade etmek çok önemlidir. Kelimeler, eylemlerin tamamlayıcılarıdır. Bu sebeple sevgilinize olan aşkınızı bir belge ile tescilleyebilir, ona teşekkürlerinizi sunabilirsiniz. İsme özel olarak hazırlanan bu belge sevgiliniz için şaşırtıcı ve romantik bür sürpriz olacak.

Sevgililer Günü, aşıkların bir arada olmasını temsil eden, çok özel bir gündür. Neredeyse tüm dünyada kutlanan bu günde siz de sevgilinize romantik sürprizler yaparak onu mutlu edebilirsiniz. Sevgililer Günü için ona ellerinizle bir hediye yapmak istiyorsanız el yapımı Sevgililer Günü hediyeleri yazımıza mutlaka göz atın. Eğer sevgilinize alacağınız ilk hediye ise bu yazıyı incelemeden hediye seçmeyin.