Muhteşem Ağaç Kitaplıklar

Kitap kurtlarının vazgeçilmezi olan kütüphaneler değişen dünyamızda yerini ve önemini koruyabilen ender nesnelerden. E-kitapların ve okuyucuların ortaya çıkması bile kütüphanelerin yerini sarsamadı. Kitap kurtları için işlevselliğinin yanı sıra seyir zevki de yaşatan bu muhteşem eserlerin ahşaptan üretilmiş 10 tanesini sizler için listeledik. Keyifli okumalar.

Görsel; evmanya

Çoğumunuz evinde eskilerden kalan ve arama motorlarının bu kadar yaygın olmadığı dönemlerde kullandığımız ansiklopediler vardır. Belki de çoğumuzu kitap okumaya ve bir şeyleri okuyarak öğrenmeye teşvik eden bu ansiklopediler evimizin önemli bir köşesindeki kitaplıklarda muhafaza edilirdi. Şimdilerde gelişen ahşap işleme teknolojisi ve modern tasarımlar ile siz de kitap okuma sevgisini evinize gelen küçüklere aşılayabilirsiniz. Hiçbiri birbirine benzemeyen, tamamen sıra dışı tasarımlar ile değerli kitaplarınızı en özel biçimde muhafaza edebilir ve aynı zamanda evinize modern bir hava katabilirsiniz. Sizi hazırladığımız 10 özel ahşap kitaplık ile baş başa bırakıyoruz. Keyifli okumalar.

1- Rafevi Tars Kitaplık

Görsel; çiçeksepeti

Demonte halde satılan Tars kitaplıkları ister tek başına kullanın ister diğer Tars ürünleriyle tamamlayın. Çift yönlü kullanıma uygun olarak tasarlanan bu özel ürün sayesinde odanızda hem şıklığın hem de işlevselliğin tadına varın.

2- Eskitme Ağaçtan Modern Kitaplık

Görsel; masifmobilya

Evinizde ya da ofisinizde yeni bir soluk mu arıyorsunuz? Modern ve özgün görüntüsü ile diğer kitaplıklardan ayrılan bu ürün evinize/ofisinize yeni bir soluk getirecek.

3- Bakkar Ahşap Merdiven Kitaplık

Görsel; outrageousinteriors

Sıra dışı tasarımı sayesinde odanıza yepyeni bir hava getirecek merdiven formundaki bu kitaplık modernizmi başka bir boyuta taşıyor. Sade, şık ve özgün olması sebebi ile tercih sebebi.

 

4- Archi Forkland Ahşap Kitaplık

Görsel; altıncıcadde

Metal profil üzerine ahşap tablalardan oluşan bu özel ürün sayesinde kitaplarınız ve biblolarınız hiç olmadığı kadar estetik gözükecek.

5- Rafevi Tars Mini Kitaplık

Görsel; çiçeksepeti

Kolay kurulumu sayesinde ilk andan ısınabilceğiniz özel bir ürün ile karşınızdayız. İsterseniz tek parça olarak isterseniz diğer tamamlayıcı ürünler ile birlikte kullanabileceğiniz Tars Mini Kitaplık sizleri bekliyor.

6- Archi Yiku XL Ahşap Kitaplık

Görsel; evmanya

Doğal meşe ağacından yapılmış tablaları ve çelik gövdesi ile evinde ya da ofisinde klasik ama elegant bir kitaplık isteyenler için Archi Yiku XL Ahşap Kitaplık biçilmiş kaftan.

 

7- Hemnes Ahşap Kitaplık

Görsel; ikea

Doğal ahşap yapısı ve ayarlanabilir rafları ile ilk bakışta etkilenebileceğiniz bu yalın ürün sayesinde hem yerden tasarruf edebilir hem de özel bir kitaplık sahibi olabilirsiniz.

 

8- Billy/Gnedby Ahşap Kitaplık

Görsel; ikea

Tüm kitaplarım bir arada bulunsun yer benim için sorun değil diyenlerdenseniz bu kitaplık tam size göre. Ayarlanabilir rafları sayesinde istediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz bu özel ürün sizi bekliyor.

 

9- Dekorister Wenge Sarmaşık Ahşap Kitaplık

Görsel; evmanya

Sarmaşık formu ile evinize farklı bir hava katacak bu özgün ürün sayesinde kitaplarınız sadece bir arada bulunmakla kalmayıp aynı zamanda evininiz dekorasyonunu da değiştirecek.

10- Inka 3’lü Ahşap Kitaplık

Görsel; perabulvarı

Safir Meşe ağacından üretilen bu özel kitaplığı ister bir bütün halinde ister parça parça kullanabilirsiniz. Kurulumu oldukça basit olan bu ürün evinizin atmosferini değiştirecek.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*