Çiçek Sepeti İndirim

Malum, Çiçek Sepeti Türkiye’nin en büyük online çiçek sitesi.

Online alışverişi hayatının bir parçası olarak gören ve internetten sık sık alışveriş yapan bir nesil olarak bu site üzerinden muhakkak alışveriş yaptığımız oluyor. Fakat internette aktif kampanyalarını ve fırsat ürünlerini paylaşan güncel bir siteye rastlamadık. Bu yüzden bu post altında sürekli güncelleyeceğimiz Çiçek Sepeti indirim haberlerini paylaşamaya karar verdik.

Çeşitli özel günlerdeki indirimler ile mesleklere özel günlerde de sık sık indirimler yapan ciceksepeti.com sitesinin en güncel kampanya haberlerini bu sayfadan takip ederek alışverişiniz öncesi indirim kodlarına sahip olabileceksiniz.

İndirim kodu ve kampanya duyuruları dışında, siparişlerinizle ilgili kontrolleri, aklınıza takılan soruların yanıtlarını ve sorun yaşamanız halinde en hızlı şekilde müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilmenizi sağlayacak ipuçlarını da paylaşacağız.

Lafı fazla uzatmadan yılın her dönemi güncel tutacağımız aktif kampanyalar listemizi aşağıda görebilirsiniz;

Nisan 2018 itibariyle Çiçek Sepeti İndirimleri:


ÇiçekSepeti – Türk Telekom Kampanyası

Geçerlilik: 01.04.2018 – 01.07.2018

Türk Telekom – Ciceksepeti.com ortaklığındaki kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom müşteri olmanız gerekmekte.

Türk Telekom Avantaj mobil uygulamasını (Android / IOS) telefonunuza indirerek “Fırsat Kodu Al” butonu ile indirim kodunu alabiliyorsunuz. Alternatif olarak CICEK boşluk TC. Kimlik No‘nuzu yazıp 6262‘ye mesaj gönderirseniz de Çiçek Sepeti indirim kodunuz size ulaştırılıyor.

(Ek not: Uyguluma üzerinden kod alımları ücretsiz, sms ile almak istediğinizde sms ücreti hattınıza yansıtılıyor.)

İndirim Miktarı:

Bu sayfadaki ürünlerde %15 İndirim

Türk Telekom sayfasındaki ürünlerde %40 İndirim


ÇiçekSepeti – Selfy Kampanyası

Geçerlilik: 01.04.2018 – 01.07.2018

2016 yılı başında Selfy – Türk Telekom ile birleşerek Türk Telekom Selfy adında gençlere yönelik bir marka oluşturuldu. Uygun kampanya koşullarıyla kısa sürede gençler için de başarılı bir servis haline geldi. Şimdi Selfy aboneleri CicekSepeti kampanya ortaklığıyla 1 Temmuz 2018‘e kadar Ciceksepeti.com üzerinden yapacakları alışverişlerde çeşitli indirimlerden faydalanabilecekler.

Eğer siz de Selfy abonesiyseniz, CICEK yazıp 5062’ye SMS gönderip ÇiçekSepeti indirim kodu alabilirsiniz.

İndirim Miktarı:

Bu sayfadaki ürünlerde %15 İndirim

Selfy abonelerine özel sayfadaki ürünlerde %40 İndirim


ÇiçekSepeti – Gratis Kampanyası

Geçerlilik: 31.04.2018 tarihine kadar

Eğer Gratis Kart‘ınız var ise Gratis’ten yapacağınız alışveriş sonrası verilen fiş üzerindeki talimatları izleyerek Ciceksepeti.com sitesinde geçerli olan indirim kodunuzu alabiliyorsunuz. Tek kullanımlık kodunuz ile şu sayfadaki ürünlerde %15 indiriminizi kullanabiliyorsunuz.


ÇiçekSepeti – Altınyıldız Kampanyası

Geçerlilik: 31.04.2018 tarihine kadar

Altınyıldız Classics mağazalarından 300 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda, sms ile telefonunuz gönderilen ÇiçekSepeti indirim kodunu ciceksepeti.com üzerinden alışverişlerinizde uygulayarak %15 indirim alabilirsiniz.

İndirimi kullanabileceğiniz ürünler için tıklayın


ÇiçekSepeti İletişim:

Merkezi Esentepe – Maya Akar Center’da yer alan Çiçek Sepeti firmasının güncel açık adresi ve iletişim numaraları aşağıdaki gibidir;

Esentepe Mah. Büyükdere cad. No:100-101 B-Blok Kat:3 – Maya Akar Center

Müşteri Hizmetleri: 0850 222 00 79

Ayrıca siparişleriniz ve diğer konular için Canlı Destek & S.S.S. sayfalarından destek alabilirsiniz.


Çiçek Sepeti Yenilikleri

 • Butik çiçekçilerin hazırladığı Tasarım Çiçekler kategorisinde sukulentler, kaktüs ve bonsai ile hazırlanan fanus veya cam saksılardaki teraryum ürünleri satışa sunuldu. Bir çok bölgeye aynı gün teslim yapılabilen ürünler standart çiçek göndermek istemeyenler için iyi bir alternatif olacaktır. Çiçek Sepeti teraryum siparişi konusunda sektördeki büyük bir açığı kapadı sanırım.

 

 • Sloganını sene başında “Sadece Çiçek Yok” olarak güncelleyen sitenin, Hediye kategorisinin içeriği genişletilerek ürün grubu sayısı arttırılmış. Toplamda satışa sunulan hediyelik ürün sayısı 100bin‘i geçti. Bu açıdan en büyük hediyelik eşya sitelerinden biri haline geldi. Hediye navigasyonu altında yeni satışa sunulan Çiçek Sepeti hediye ürün grupları aşağıdaki gibi;
  • Takı & Aksesuar
  • Kişisel Bakım
  • Hobi
  • Spor & Outdoor
  • Petshop
  • Parti & Kutlama
  • Elektronik
  • Anne & Bebek

 

 • Mizu.com‘un kapanıp ÇiçekSepeti bünyesine katılmasıyla Moda, Giyim, Ayakkabı, Parfüm ürünleri de bir bakıma Ciceksepeti.com ürün portföyüne dahil olmuş oldu. Bazı parfüm ürünlerinin açıklama kısmında parfummeraki sitesinin sahibinin kişisel yorumlarının yer verilmesi güzel bir detay olmuş. Parfüm seçimi konusunda güzel yönlendirmeler bulunuyor