Çocukluk Kahramanı Batman Olanların Bayılacağı Hediyeler

Gotham’ın kara şövalyesi ve kahramanı Batman, birçoğumuzun da çocukluk kahramanıdır. İlk olarak çizgi roman olarak başlayan maceraları, birçok kez televizyon ve sinema dünyasında karşımıza çıktı ve çıkmaya devam ediyor.

Batman yani Yarasa adam 1939 yılında çizgi roman kahramanı olarak yaratıldı. Batman’in yaratıcıları Bob Kane ve Bill Finger olarak biliniyor. Batman yaratıldığı günden günümüze kadar en popüler süper kahramanlarından biri olarak biliniyor. Batman’in çok fazla benimsenmesinin00M-231sebebi olarak süper güçleri olmaması ve herkesin kendini yerine koyabilmesi olarak gösterilebilir.

Gizliği kimliği olarak Batman’i kullanan, milyarder00M-234 ve çapkın playboy Bruce Wayne’dir. Çocukken ailesinin öldürülmesine şahit olan Wayne, kendini eğitip özel kostümü ile kara şövalye olarak Gotham’ı kötülere karşı korumaya ant içmiştir.

Batman bugüne kadar; Lewis G. Wilson, Robert Lowrey, Adam West,  Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney,  Christian Bale tarafından televizyon ve sinema dünyasında canlandırıldı. Bu filmler arasında en çok ilgi gören seri Christopher Nolan tarafından çekilen ve Christian Bale’in baş rolünde olduğu Kara Şövalye serisi diyebiliriz. Çekimleri devam eden Batman ve Süperman00M-232 filminde ise Kara Şövalye, Ben Affleck tarafından canlandırılacak. Nasıl bir performans olacağı ise büyük merak konusu…

Batman’in en büyük düşmanı Joker’de yine birçok iyi oyuncu tarafından canlandırıldı. En unutulmazları ise Jack Nicholson ve filmin çekimlerinin tamamlanmasından kısa bir süre sonra vefat eden ve unutulmaz bir Joker performansı sergileyen Heath Ledger’dır.

Herkesin benimsediği kahraman olan Batman’in hayranlarını Batman simgeli hediyelere bayılıyor. Birçoğu koleksiyonunu yapacak kadar bu çılgın diyebiliriz. Batman hayranı00M-237 sevdiklerini birbirinden leziz ve güzel hediyelerle mutlu etmeye ne dersiniz?

İşte sizin için seçtiğimiz en güzel ve leziz Batman hediyeleri…

Batman Logolu Tasarım Pasta

gp147

 

Batman Logolu Kek ve Kurabiye Buketi

gr582
Batman Kek ve Kurabiye Buketi

gr581
Lisanslı Joker Bardak

hf3901
Batman Arkham City Batman Action Figure

hf4297