Dev Peluş Ayı Modelleri (Adrese Teslim & Online Sipariş)

Sevdiklerine romantik ve özel bir hediye arayanların, çiçekten daha kalıcı olsun ama bir kamyon dolusu gül etkisi yaratsın diyenlerin vazgeçilmezi dev peluş ayılar, modası asla geçmeyecek ve ömür boyu saklanacak ölümsüz hediye adayları. Hediye edildiklerinde sevinç çığlıkları attıracak ve sevdiklerinizin güne tebessümle ve pozitif başlamasını sağlayacak bu özel ürünleri sizin için inceledik. Keyifli okumalar.

Görsel; çiçeksepeti

 

Sevimlilik abideleri peluş ayıların dayanılmaz bir çekiciliğe sahip olduklarını inkar edemeyiz. Farklı renk ve boyutlarda olsalarda hepsinin ortak nasıl olan sevimlilikleri sayesinde her zaman romantik bireyler için mükemmel birer hediye adayı olmuşlardır. Boyutları büyüdükçe gözümüze daha da gerçek gelmeye başlayan bu sempatik ayıcıklardan dev boyuttaki modellerinden 10 tanesini sizler için derledik. Keyifli okumalar.

 

1- Dev Boy Tozpembe Aşık Peluş Ayı

Görsel; çiçeksepeti

Sevdiklerinizin içini ısıtacak, görünce sarılma isteği uyandıracak bu sevimli tozpembe ayı 110 cm’lik dev boyuyla güzel bir hediye adayı. Siz de hemen online sipariş verebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

2- Dev Peluş Ayı Kırçıllı

Görsel; çiçeksepeti

Sevimli papyonu ve 120 cm’lik devasa boyu ile Kırçıllı ayı sevdikleriniz için özel ve anlamlı bir hediye olmaya hazır. Siz de geç kalmadan siparişinizi verin, sevdikleriniz kapıya açtığında bu sevimli dev peluş ayıyla tanışsın.

 

3- Kalp Tutan Sevimli Oyuncak Ayıcık

Görsel; çiçeksepeti

Romantikliğin vücut bulmuş hali bu sevimli ve dev peluş ayı ile sevdiklerinizi şaşırtabilir, ona hayat boyu saklayabileceği bir hediye sipariş edebilirsiniz. Ayaktayken 100 cm’lik boyu ile bu sevimli peluş ayıyı, evinizin bir ferdi gibi görebilirsiniz.

4- Pembe Yastıklı Uyku Arkadaşı Dev Peluş Ayıcık

Görsel; çiçeksepeti

Görüntüsü ile insana neşe veren ve sarılıp uyuma isteği uyandıran bu sevimli ayıcık sevdiklerinizin uyku arkadaşı olmayı hakediyor. Pembe yastığı ve şapkası ile tatlı rüyalar görmenize yardımcı olacak bu özel ve anlamlı ayıcığı sevdikleriniz için hemen sipariş edebilirsiniz.

 

5- Dev Yorgun Ayıcık

Görsel; çiçeksepeti

Sevdikleriniz için yorgun geçen bir günün ardından gördüğünde onu gülümsetecek bir hediye arıyorsanız Yorgun Ayıcık tam size göre. 150 cm’lik devasa boyu ve muhteşem kahverengisiyle sevdiklerinizi mutlu edecek bu sevimli ayıyı hemen sipariş edebilirsiniz.

 

6- Gül Tutan Kahverengi Dev Peluş Ayıcık

Görsel; çiçeksepeti

Sevdikleriniz için romantik, anlamlı ve hayat boyu saklanabilecek bir hediye arıyorsanız elinde gül tutan bu devasa ayıcık tam size göre. 1 metre boyu ile evin çocuğu gibi görülebilecek bu sevimli ayıyı hemen online sipariş edebilir, sevdiklerine güzel ve romantik bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

7- Çiçekli ve Tulumlu Dev Ayıcık

Görsel; çiçeksepeti

Elindeki çiçekler ve giydiği tulum ile sizi ve sevdiklerinizi en sinirli anınızda bile gülümsetecek, içinizi ısıtacak bu sevimli ayı 117 cm’lik devasa boyu ile evinizide ya da ofisinizde size arkadaş olacak.

 

8- Yavrulu ve Devasa Pembe Ayı

Görsel; çiçeksepeti

Kucağındaki yavrusu ile içinizi ısıtacak, tüm küskünlükleri ve kırgınlıkları unutturacak bu özel ve anlamlı peluş ayıcık 1 metrelik boyu ile ailenize katılmayı bekliyor. Ayrıca pembe, beyaz ve kahverengi seçenekleri de bulunan bu sevimli ve devasa ayıcığı sevdikleriniz için hemen sipariş edebilir, hayatlarının geri kalanı boyunca bakıp gülümseyebilecekleri bir hediye sunabilirsiniz.

 

9- Üç Kalpli Sevimli Devasa Ayıcık

Görsel; çiçeksepeti

Sevdiklerinize onları ne kadar sevdiğinizi ve değer verdiğinizi ifade edecek bir hediye arıyorsanız bu üç kalpli sevimli ayıcık tam size göre. 1 metrelik boyu ile evinizin yeni sakini gibi görebileceğiniz bu sevimli ayı, sevdiklerinize ne kadar romantik biri olduğunuzu ifade edebilecek ender ürünlerden biri.

 

10- Ayakta Duran Tulumlu Ayı

Görsel; çiçeksepeti

Sevimli görüntüsü ile çocuğunuz ya da evinizin bir üyesi gibi görebileceğiniz bu sevimli ayıcıklar 3 farklı renk seçeneği ve 1 metrelik devasa boyutları ile sevdiklerinize hediye edilmeyi bekliyor.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*