Dikkatleri Üzerine Çekecek Kişiye Özel Kalem Çeşitleri

Kalemlere ne zaman ihtiyaç duyulacağı belli olmaz! Her zaman hazırda bekletmek lazım onları.

Ansızın imza için gelen kağıtlar, telefonda konuşurken yazmanız gereken adresler ya da aklınıza o an gelen ve unutmamanız gereken cümleler… İşte bu anlarda farklılığı ile görenleri etkileyecek kişiye özel kalem seçenekleri ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kişiye özel kalemler ile kendi ofis masanızı güzelleştirebileceğiniz gibi sevdiklerinize de kullanışlı bir jest yapabilirsiniz.

 

 

Kişiye Özel Kalem Siyah Set, prestijli görünümü ile oldukça etkileyici! Özel kutusuyla saklanabilecek siyah kalem seti, ofislerin ayrılmaz bir parçası olabilir.

Screenshot

Her ofis çalışanının masasında bulunmasını istediği bir başka kalem seçeneği! Bir de üzerine yazılacak isim ile özelleşecek kalem ile iş dünyasındaki sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Emin olun ki her şeyi bilgisayarla yaptığımız bu günlerde eliyle yazı yazmak için fırsat kollayacak.

Screenshot1

Bir kalem seti ile üç ayrı kaleme sahip olmak da mümkün! Özel uçlarıyla birlikte gönderilen Scrikss kalemleri dolma kalem, tükenmez kalem ya da kurşun kalem olarak kullanabilirsiniz.