En İlginç Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

Bazı hediyeler vardır tüm hediyelerden daha değerli olan. Hiçbir hediyeye benzemeyen, sadece bir kişiye ait olan… Evet! Kişiye özel hediye seçeneklerinden bahsediyoruz. Birbirinden anlamlı ve ilginç kişiye özel hediye alternatifleriyle sevdiklerinize özel günlerinde ya da sadece içinizden geldi diye küçük bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kişiye Özel 8 Gb Flash Bellek

kisiye-ozel-8-gb-ahsap-usb-flas-bellek-hf4342-1-2

İş dünyasındaki herkesin ihtiyaç duyduğu flash bellek, kişiye özel haliyle daha da anlamlı olacak. Ayrıca oldukça yaygın olan kaybolma ya da ‘yer değiştirme’ gibi olayları da engelleyecek.

Kişiye Özel Bambum Çay Kabı

kisiye-ozel-bambum-misto-cay-kabi-hf4451-1-4

Çay olmadan yapamayanlara özel saklama kabı üzerine dilediğiniz kısa mesajı yazdırabilirsiniz.

Kişiye Özel Çerçeveli Yeni Doğum Hediyesi

abbia-pirlanta-kisiye-ozel-cerceveli-yeni-dogum-gazetesi-hf5193-1-1

Sevdiklerinizin yeni bebek heyecanına esprili ve ilginç bir kişiye özel hediye ile ortak olmak ister misiniz? Bu hediye yüzlerde unutulmaz tebessümler oluşturacak.

Kişiye Özel Doğum Günü Şarkısı

Doğum günü özeldir. Sevdiklerinizin bu özel gününden yanında olamasanız da üzülmeyin. Doğum günü şarkısını O’na en özel ve unutulmaz bir şekilde iletebilirsiniz.

abbia-pirlanta-kisiye-ozel-dogum-gunu-sarkisi-hf5194-1-1

Kişiye Özel Takvim

banner-large-blend-3

İster bilgisayarınızdan, ister Facebook hesabınızdan isterseniz de Instagram hesabınızdan dilediğiniz fotoğrafları yükleyin ve kişiye özel takviminizi oluşturun!