En Popüler Kişiye Özel Hediye Önerileri (2020)

popüler kişiye özel hediyeler

Milyonlarca alternatif içinden sevdiklerinizin hoşuna gidecek bir hediye bulmak size imkansız gibi görünebilir. O zaman sizi bu dertten kurtaracak bir tüyo… İnsanlar hediye alırken kişisel, gerçekten yararlı ve çok pahalı olmayan hediyeleri daha çok tercih eder. Özellikle kişisel bir dokunuşa sahip hediyelerin ne kadar özel hissettirdiğini tahmin bile edemezsiniz. Bu yüzden sevdikleriniz için ister basit bir monogram ister kişiselleştirilmiş bir çerçeve, bir şekilde özelleştirilebilecek bir hediye seçin.

Öneri mi istiyorsunuz?

Şu an piyasadaki en popüler kişiye özel hediye önerilerini sizin için listeledik.

Not: Sadece sevdikleriniz için değil, kendiniz için de bir hediye satın almanızı tamamen destekliyoruz. 😉

1- Kişiye Özel Siyah Defter Kalem Kupa Seti – 1

Üzerine istediğiniz ismi yazdıracağınız Kişiye Özel Siyah Defter Kalem Kupa Seti, sevdiklerinizi özel hissettirecek harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

2- Kişiye Özel İsimli Siyah Defter Kalem Termos Mug Seti – 1

İş yerinde her gün sizden aldığı bu özel hediye ile yüzünde bir tebessüm oluşturmak istediğiniz sevdikleriniz için Kişiye Özel İsimli Siyah Defter Kalem Termos Mug Seti harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

3- Kişiye Özel 16 Fotoğraflı Ahşap Dönme Dolap

Biricik aşkınızla geçirdiğiniz en özel anları unutulmaz kılmak için Kişiye Özel 16 Fotoğraflı Ahşap Dönme Dolap harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

4- Fotoğraflı Kız Kardeş Kupa Bardak

Baskılı ve kişiselleştirilebilir kupalar her zaman en popüler hediyelerden olmuştur. Fakat konu kız kardeşiniz olduğunda, daha yaratıcı bir kupa önerisi istiyorsanız, Fotoğraflı Kız Kardeş Kupa Bardak harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

5- Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata

Kimsenin hayır diyemeyeceği hediyeler sıralamasında en üstte yerini alan hediyelerden biri olan çikolatalara, bir de ufak bir dokunuş yapsanız nasıl olur? Tabii ki sevdiklerinizin tadından yiyemeyeceği güzel bir hediyeye dönüşür. Siz de böyle düşünüyorsanız, Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata sizin için harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

6- Kişiye Özel 25 Fotoğraflı Kolaj Tablo

Sevdiklerinizle en güzel anlarınızı sadece hafızanızda değil, sürekli gözünüzün önünde tutmak istiyorsanız, Kişiye Özel 25 Fotoğraflı Kolaj Tablo sizin için harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

7- Kişiye Özel Mekanizmalı Cüzdan ve Çakmak Seti

Kadınlar için erkeklere hediye almak çok zordur. Çünkü erkeklere hediye almak istenildiğinde, seçenekler daha kısıtlıdır. Fakat bu kısıt sizi asla umutsuzluğa sürüklemesin. Bazı hediyeler vardır ki, erkekler bu hediyeleri alınca kendini çok özel hisseder. Kişiye Özel Mekanizmalı Cüzdan ve Çakmak Seti de bu hediyelerden biridir.

Görsel: çiçeksepeti

8- Baş Harf Ve İsimli Türk Kahvesi Fincanı

Her gün Türk kahvesi içmeden keyfi yerine gelmeyen sevdiklerinize çok özel bir sürpriz yapmak isterseniz, ona Baş Harf Ve İsimli Türk Kahvesi Fincanı alın. 3 vakte kadar size olan sevgisinin kat kat arttığını görün!

Görsel: çiçeksepeti

9- Kişiye Özel Desenli Kalem Defter Kupa Ayna Set

Bir kadının ofiste en çok ihtiyaç duyduğu şeyler not alacağı bir defter ve kalem, sıcacık kahvesini içeceği bir kupa ve makyajını tazeleyebileceği bir aynadır. Bir de bu 4’lü çok şık bir şekilde kişiselleştirilirse, işte o zaman harika bir hediye seçeneği olacaktır. Kişiye Özel Desenli Kalem Defter Kupa Ayna Set

Görsel: çiçeksepeti

10- Çerçeveli Orkide

Doğal saksı içerisinde 2 dal mor orkideyle hazırlanmış aranjman ve çerçeve ile sevdiklerinize romantik bir jest yapmak isterseniz, Çerçeveli Orkide harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

11- Kişiye Özel Para Gözlü Mekanizmalı Deri Erkek Kartlık Cüzdan ve Çakmak

Kadınlar seçenekler kısıtlı olduğu için erkeklere hediye alırken çok zorlanır. Fakat seçeneklerin kısıtlı olması, onlara bayılacakları hediyeler almanıza engel değildir. Bazı hediyeler vardır ki, erkekler bu hediyelere bayılır. Kişiye Özel Para Gözlü Mekanizmalı Deri Erkek Kartlık Cüzdan ve Çakmak da bu hediyelerden biridir.

Görsel: çiçeksepeti

12- Kişiye Özel Fotoğraflı Cüzdan Çakmak Anahtarlık Tesbih Ve Kemer Set

Nasıl ki kadınların asla hayır diyemeceği hediyeler varsa, erkeklerde de durum böyledir. Bazı hediyeler vardır ki, erkekler bu hediyelere bayılır. Kişiye Özel Fotoğraflı Cüzdan Çakmak Anahtarlık Tesbih Ve Kemer Set de bu hediyelerden biridir.

Görsel: çiçeksepeti

13- Kişiye Özel Kolay Yetişmiyor Karikatür Beyaz Kupa Bardak

İş yerinde her zaman muzip bir gülümseme ile sizi hatırlamasını istediğiniz sevdiklerinize esprili bir kupa hediye etmek isterseniz, Kişiye Özel Kolay Yetişmiyor Karikatür Beyaz Kupa Bardak harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

14- Kişiye Özel Fotoğraflı Beyaz Melek Işıklı Fanus

Hepimizin hayatında melek gibi insanlar vardır. İyi ve kötü günümüzde her zaman yanımızda olan bu insanlara tıpkı kendileri gibi bir hediye vermek isterseniz, Kişiye Özel Fotoğraflı Beyaz Melek Işıklı Fanus harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

15- Kişiye Özel El Yapımı Fotoğraflı Dünya Saksı ve Sukulent

”Benim dünyam sensin” demek istediğiniz sevdiklerinize bu tasarımımız ile sevginizi anlatabilirsiniz. Siz de dünyanız olan sevdikleriniz için böyle düşünüyorsanız, Kişiye Özel El Yapımı Fotoğraflı Dünya Saksı ve Sukulent harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

16- Kişiye Özel İsimli Siyah Benzinli Metal Çakmak

Kişiye özel çakmaklar, erkeklere en çekici gelen hediyelerdendir. Bu yüzden sevdiğiniz bir erkeğe hediye alırken Kişiye Özel İsimli Siyah Benzinli Metal Çakmak harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

17- Kişiye Özel Fotoğraflı Ayıcık Melek Kolye

25cm boyunda peluş ayıcık ve zirkon taşlarla süslü kolyeden oluşan hediye setine sizce hangi kadın hayır diyebilir? Zarafetin ve mutluluğun kombine edildiği Kişiye Özel Fotoğraflı Ayıcık Melek Kolye, sevdiğiniz kadın için harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

18- Kişiye Özel Beyaz Bahar Dalı Fotoğraf Ağacı

Sevdiklerinizle anılarınızı ölümsüz kılabileceğiniz dekoratif Kişiye Özel Beyaz Bahar Dalı Fotoğraf Ağacı, tüm sevdikleriniz için harika bir hediye olabilir.

Görsel: çiçeksepeti

19- Kişiye Özel Ahşap Renkli Çerçeveler

Fotoğraflar yaşadığınız güzel anları ölümsüzleştirmenin en iyi yoludur. Siz de böyle düşünüyorsanız, sevdiklerinizle çektirdiğiniz çok özel fotoğrafları Kişiye Özel Ahşap Renkli Çerçeveler de saklayabilirsiniz.

Görsel: çiçeksepeti

20- Kişiye Özel Mesajlı Kalbim Senin Kek Buketi

Kalbinizde aşkı ya da sevgiyi size en yoğun şekilde yaşatan sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapmak isterseniz, Kişiye Özel Mesajlı Kalbim Senin Kek Buketi harika bir hediye seçeneğidir.

Görsel: çiçeksepeti

Kişiye özel hediyelerle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için bu yazımızı da inceleyebilirsiniz; En İlginç Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

Leave a comment

Your email address will not be published.


*