Erkeğe Alınabilecek Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri

Erkeklere mi hediye almak daha zordur yoksa kadınlara mı? Bu kıyaslama yıllardır yapılır. Bizim cevabımız belli; erkeklere! Bu yazıda sizi bu zorluktan kurtarabilecek bazı önerilerde bulunacağız.

Erkeklere hediye almak her zaman daha kolay olarak görülse de aslında daha detaylı bir hediye arayışı gerektirir ve daha zordur. Çünkü kadınlar için seçenekler çok fazladır. Çantadan takıya, kıyafetten ev eşyasına kadına alınacak hediyeler saymakla bitmez. Ancak erkekler öyle mi? Erkeğe doğum günü hediyesi almak ciddi bir iştir ve bu süreçte dikkatli, özenli olarak ideal hediyeyi bulmak son derece kolay hale getirilebilir.

Biz de bu süreçte size fikir vermek ve en uygun hediyeyi bulmanız için size birkaç örnek hazırladık. bugün bahsedeceğimiz mevzu Erkeğe kişiye özel doğum günü hediyesi alternatifleri. Hediyenin özel olması onu alan kişinin sizi düşünerek seçmesidir. Kişiye özel hediyeler ise o kişiye hazırlandığı için bu ruhu içlerinde taşırlar. Sizlere sunacağımız hediye seçeneklerinden biri mutlaka sevdikleriniz için mutluluk verici olacaktır. Ayrıca kişiye özel hediyelerin her zaman diğer hediyelerden daha çok ilgi çektiğini ve uzun yıllar hatırlandığını unutmayın!

1- Lezzetli bir hediye kavanozu

Bir kavanoz düşünün içerisinde onlarca nostaljik şeker dolu. Sevdiklerinizi küçük bir sürprizle özlemini duyduğu eski günlere götürebilirsiniz. Üstelik üzerinde dilediğiniz ismi de yazdırabileceğiniz bu kutu yalnızca size özel tasarlanıyor. Sakın ‘erkekler şeker sevmez’ demeyin! O göbeklerin altında neler neler gizli biliyor musunuz?

2 – Güzel imzalar için güzel kalemler

Bir erkeğe en çok, şıklığına şıklık katacak küçük dokunuşlar yakışır. Kişiye özel olarak hazırlanacak kalem, anahtarlık ve kol düğmesinden oluşan erkeğe hediye seti, en prestijli ve unutulmaz hediyelerden olacak. Bu sette isminin baş harflerinin yer aldığı bir kol düğmesi ve adının soyadının yazdığı anahtarlık ile kalem seti yer alıyor. Kullandıkça sizi hatırlayacağı bu hediyelerin ona özel olarak hazırlanması da bir hayli hoşuna gidecektir.

3 – Bol kazanç temenni eden isme özel cüzdan

Erkeğin kimliği cüzdanıdır derler. Deri malzemeden üretilmiş bu erkek cüzdanı üzerine dilediğiniz ismi yazdırabilir ve şık hediyenizi daha da özel kılabilirsiniz. Şayet bu hediyeyi verdiğiniz kişi sevgiliniz veya eşiniz ise içerisine bir de kendi fotoğrafınızı eklemeyi unutmayın!

4 – Eğer bir set halinde cüzdan istiyorsanız…

Şayet hediyenizin biraz daha detaylı olmasını istiyorsanız saat ve kemer ile birlikte bir hediye kutusunda yer alan cüzdanı da tercih edebilirsiniz. Özel kutusu içerisinde hazırlanan bu hediye şık beylerin favorilerinden olacak.

5 – Şansı bol tavlasever erkeklere…

Kişiye özel hediye seçenekleri o kadar fazla ki… Bu da mı dediğiniz yerden bir hediye çıkabilir karşınıza. Tavlanın bile kişiye özel olanı mevcut. Birçok erkek tarafından zevkle oynanan tavla bazı kişilerde bir tutkudur. Onlara isimlerinin yer aldığı bir tavla yaptırarak hediye edebilirsiniz.

6 – Keyifçi erkeklere özel bir seçim

Bazı erkkeler keyiflerine çok düşkündür. Yemeyi de içmeyi de severler. Onlarla aynı masada keyif yapmanın tadı ise başkadır. Bu kişilere özel hazırlanan çok hoş bir hediye seti var sırada. Karaf ve bardak seti. bu setin üzerine dilerseniz ad syad yazdırın dilerseniz sevdiğiniz şarkı sözlerini. Seçim size kalmış 🙂

 7 – İşe yarar ve özel bir hediye arayanlara

Bazı hediyeler vardır bir ömür boyu saklanır. Bu özel hediye fikirleri arasında saat, en çok tercih edilendir. Size önerdiğimiz bu saatin arkasında bir yazı yazmıyor ancak hediye kutusunun içerisinde sevdikleriniz için özel hazırlanan bir not yer alıyor.

8 – Kişiye özel hazırlanmış gömlek ile şıklığa davet eden hediye

İsme özel hediye seçenekleri say say bitmez belki ama gömlek bu tarz içerisinde çok sık karşılaşılan bir hediye değil. Bu gömleğin cebinde ve bileklerinde hediye edeceğiniz kişinin adının ve soyadının baş harfleri yer alıyor. Yani anlayacağınız yalnızca onun giymesi için hazırlanmış, özel bir gömlek. Ancak bu hediyeyi hazırlatmadan önce göndereceğiniz kişinin bedenini iyi öğrenmenizi öneririz.

9 – Ödülü hak eden beylere özel

En özel sevgiliye, en iyi babaya, en tatlı kankaya hediye edilebilecek en özel doğum günü hediyesi! Hayatınıza dahil olduğu andan itibaren bir ödülmüş gibi hissettiren kişiler için seçeceğiniz bu hediye, verilen kişi tarafından mutlulukla karşılanacak. Siz de bir ödülü hak eden beylere alton madalyon hediye edebilir, bu madalyonu istediğiniz bir metinle onlara özel hale getirebilirsiniz.

10 – Beyzbol bizde ata sporudur 🙂

Ülkemizde spor olarak çok yaygın olmasa da en çok beyzbol sopası satın alınan ülke olduğumuz söylenir durur. Bu bir şehir efsanesi, mi bilmiyoruz ancak beyzbol oynamak için alınmadığı kesin. Biz ona bir çeşit hırsız savar diyelim, güvenlik önlemi diyelim 🙂 Onu kişiye özel hale getirip üzerine ad ve soyad ekleyerek sevdikleriniz için esprili bir hediye haline getirebilirsiniz.