Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü yaklaşırken hala sevgiliniz için hediye seçmediyseniz, ilaç gibi yazı ayağınıza geldi!

Sevgililer Günü için hediye almak çok eski bir gelenektir. Aslında bu geleneğin mektuplaşma ile başladığı ve sonradan hediyeleşmeye döndüğü düşünülmektedir. Buraya kadar herhangi bir problem yok ancak günümüzde nedense sadece erkeklerin Sevgililer Günü hediyesi alması gerektiği düşünülmekte ve sevgilisine hediye almayan ama ondan mutlaka bir hediye bekleyen kadınların sayısının hayli fazla olmaktadır diyebiliriz. Oysaki Sevgililer Günü tüm sevenlerin günüdür ve tüm sevilenler, sevdikleri kişiler tarafından mutlu edilmeyi hak ederler.

Erkeklere hediye almak, kadınlar için hediye seçmekten farklıdır. Aslında erkekler sanki tek tipmiş ve asla romantik hediyelerden hoşlanmazmış gibi güncel bir kanı vardır. Bu elbette doğru değilidir. Bazı erkekler romantik hediyeleri oldukça severler. Onlar için hediye insanın kalbine dokunmalıdır.

Bu yazıda sizler için erkek için Sevgililer Günü hediyesi seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatıp bazı hediye önerilerinde bulunacağız.

Erkekler de Özel Hediyelerle Mutlu Olur

Özel bir hediye karşısında mutlu olmayan bir erkek bulmak neredeyse imkansız! Ayrıca ‘ben hediyeleri sevmem’ diyen erkeklere de inanmayın! Emin olun ki; hevesli görünmeseler de hediye karşısındaki mutluluğunu gizleyemezler. Sevgiliniz için kişiye özel olarak hazırlanmış hediyelerden tercih edebilir, yalnızca ona gönderilen bir hediye ile onu mutlu edebilirsiniz.

 

Hem şık hem de kullanışlı hediyeler arıyorsanız, üstelik bu hediye kişiye özel olsun istiyorsanız seçenekleriniz hayli fazla. Çeşitli erkek aksesuarlını bir arada bulunduran bu set ile sevgiliniz için hem özel hem de kullanışlı bir hediye tercihi yapabilirsiniz. Kişiselleştirmeyi yalnızca isim soyisim olarak da düşünmemek gerek. Takımına sevdalı beyler için, destekledikleri futbol takımı ile alakalı bir hediye de satın alabilirsiniz.

Mesela bu saat, sevgilinizin gönül verdiği renkleri içerisinde barındıran ve aynı zamanda adının yer aldığı özel bir hediye olabilir. Masası üzerinde yer vermekten keyif duyacağı bu hediye ile sevgiliniz için özel bir hediye yaptırabilirsiniz.

El Emeği Hediyelerin Yeri Ayrı

Bir hediyenin kişiye özel hediye olması, yani bir eşinin daha bulunmaması bir erkeği mutlu etmek için yeter de artar bile! Ancak bundan daha fazlası da mümkün. Evet, el yapımı hediyeler bunlar. Kişiye özel sevgililer günü hediyeleri arasından seçiminizi yapabileceğiniz gibi kendi ellerinizle de bir hediye tasarlayabilirsiniz. Üzerinde sizin için anlamlı detaylara sahip bir atkı, her zaman sizi hatırlatacak bir kazak, bugüne kadar tüm gezilerinizi anlatan detaylı bir defter ya da tamamen sizin hazırlayacağınız bir video. Unutulmaz mutluluklar yaratacak kişiye özel hediye seçeneklerini arttırmak sizin yaratıcılığınıza kalıyor.

Kavanozlar ve fotoğraflar ile yapabileceğiniz, romantik ve el yapımı Sevgililer Günü hediyeleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Her Erkeğin Beğeneceği Hediyeler

Risk almak istemiyor ve %100 memnuniyet sağlamak istiyorsanız eğer, bu amaca yönelik hediye seçenekleri de mevcut! Saat, parfüm, ayakkabı gibi hediyeler; her erkek için ayrı bir yeri olan ve şıklığına şıklık katacak bir hediye alternatifleridir. Parfüm konusunda erkekler, kadınlar kadar tutucu değillerdir. Bazı kadınlar onlara parfüm hediye aldığınızda bunu onun kokusunu beğenmiyorsunuz olarak algılayabilir, ancak erkeklerde böyle bir durum genellikle söz konusu olmaz. Onlar için kullandıkları ya da sevgililerinin beğendikleri parfümler hediye edilebilir hediyelerdir.

Eski zamanların en popüler erkek aksesuarı olan köstekli saatler, nostaljiden ve klasiklikten hoşlanan erkeklerin yıllardır bıkmadığı eşyalardandır. Üzerinde sevgilinizin adının yazdığı, ona özel bir köstekli saat yaptırabilir, bu Sevgililer Günü’nde ona yıllarca saklayıp belki de çocuklarına hatıra bırakacağı o özel hediyeyi verebilirsiniz.

Hem şık hem de kullanışlı olan hediye setleri, Sevgililer Günü’nde son derece popüler. Bir erkeğe alınabilecek en şık hediyelerin bir arada toplandığı bu setin içerisinde kemerden cüzdana, saatten bilekliğe kadar birçok detay düşünülmüş.

Sevgililer Günü hediyesi sizin ve hayatınızın aşkının zevklerine uyumlu olmalı fakat bu süreçte erkeklerin düşüncesini önemsemeyi ve sadece kendi zevklerinize göre hediye almamayı unutmayın. Kimi erkekler romantizmden daha uzak ve daha eğlenceli hediyeler tercih etmek isterler mesela.

Çocukken en çok sevdiği lezzetlerin bir araya geldiği bu lezzet dolu kutu ile sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz. Çocukluğumuzun en sevilen şekerlemeleri ve oyuncakları ile dolu olan bu kutu hem kadınların hem de erkeklerin oldukça hoşuna giden bir jest olacaktır.

Sevgililer Günü hediyesi için çeşitli fikir ve alternatiflere yer vermeye çalıştık, artık size düşen bunlardan size en uygun olanını belirlemek. Doğru hediyeyi seçip seçmediğinizi anlamanın en güzel yolu, gözlerinizi kapatıp sevgilinizin hediyesinin pakedini açtığı o anı hayal etmektir. Onun yüzünün nasıl bir şekil alacağını düşünün. Seviniyor mu? Şaşırıyor mu? Doğru bir hediye seçip seçmediniz ancak bu şekilde belli olur. Ayrıca Sevgililer Günü hediyesini unutulmaz kılan şeyin üzerinde düşünmek ve zaman harcamak olduğunu da unutmayın! 🙂

Kadınlar için Sevgililer Günü hediyesi seçmenin inceliklerine yer verdiğimiz ve hediye tavsiyelerinde bulunduğumuz yazımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.