Kadınlara Özel 14 Şubat Hediyeleri

Sevgililer Günü'ne Özel Hediyeler

Takvimler şubat ayını gösterdiğinde herkesin içinde o heyecanla karışık stres oluyor. “Ben ne hediye alacağım?”

Erkekler için en zorlu günlerden biri geldi çattı. Elbette Sevgililer Günü’nden bahsediyoruz. Kadınlara hediye almanın çok da kolay olmadığını biliyoruz ancak düşünülen kadar da zor değil. Eğer hala Sevgililer Günü için sevgilinize bir hediye seçmediyseniz, Ne alacağım, Nasıl karar vereceğim, soruları kafanızda dolaşıp duruyorsa sizin için hazırladığımız hediye önerilerine göz atmanızı şiddetle öneririz.

Hediye seçerken bazı kriterleri önceden belirlemek gerekir. Bunlardan belki de en önemlisi bütçe. Çünkü kimse sevgilisinin bütçesini zorlayarak ona bir hediye almasını istemez. Bu sebeple Sevgililer Günü hediyesi için ayırdığınız bütçeyi belirleyin.

Sizin için hediyeye vereceğiniz paranın bir limiti yoksa ona hep istediği arabayı alabilirsiniz 🙂 Bu biraz fazla oldu, daha uygun bir şey alırım diyorsanız sıradaki önerimiz tatil. Güzel bir kış tatiline kim hayır diyebilir ki? Ya da şubat ayında da deniz, kum ve güneş üçlüsü ile buluşan bir iklimde tatil yapabilirsiniz. Daha elle tutulur hediyeler arıyorsanız, Sevgililer Günü denildiğinde akla ilk gelen hediye olan peluş ayıları değerlendirebilirsiniz.

Sevimli ayıcıklar Sevgililer Günü’nün en sevilen hediyelerinden olmakla birlikte çeşitli boylarda ve setler ile satışa sunulmakta. Herkes peluş ayıları sever diye bir kaide yok. Kimisi sevgilisinin yokluğunda ondan gelen bir peluş ayı yerine bir yastığa sarılmayı tercih eder. Bu kişiler için aşk sözleri ile bezenmiş, romantik bir yastık da hediye edilebilir.

Aşk Sözleri Dolu Aşk Evi Ve 100 Dilde Seni Seviyorum Yastık Seti içerisinde tam 100 ayrı dilde Seni Seviyorum yazılı kare bir yastık ve el yapımı bir sim küresi yer almakta.

Bazı tarihler önemlidir. Bu ilk tanıştığınız tarih olabilir, evlendiğiniz tarih olabilir, ilk defa birbirinize seni seviyorum dediğiniz bir tarih olabilir. Seçenekler saymakla bitmez. bu günlerden birinin tarihi için hazırlanmış bir kolyeyi de sevgiliniz için tercih edebilirsiniz.

Bu nostaljik görünümlü kolye son derece sevimli ve romantik bir hediye olabilir. Böylelikle sevgiliniz onun için o çok önemli olan tarihi her daim boynunda taşıyabilir ve her kullanışında sizi anar. Bir diğer sevimli olduğu kadar romantik olan hediye de fotoğraflı hediyelerdir.

Sevgilinizle olan 15 adet fotoğrafı özel bir fotoğraf askılığı ile birlikte gönderen bu set, anılarını saklamayı seven sevgilinizi son derece mutlu edebilecek bir hediye. Bu hediyeyi evinin dilediği köşesinde kullanabilecek ve her defasında yaşanan o güzel anılar gözlerinde canlanacak.

Daha şık hediyeler tercih etmek isterseniz size önerimiz takılar olacaktır. Altın veya gümüş çeşitli tasarımlardaki küpe, bileklik, yüzük veya kolyeler ile sevgilinize en uygun takıyı Sevgililer Günü hediyesi olarak sunabilirsiniz.

Dilerseniz de bu sette olduğu gibi içerisinde iki adet bileklik, bir kolye, bir küpe ve bir saatin yer aldığı setleri tercih edebilirsiniz. Sevgilinizin zevkine göre bu hediye setine benzer setleri kendiniz de farklı ürünler ile oluşturabilirsiniz. Set dışında çeşitli takıları da Sevgililer Günü hediyesi olarak seçebilirsiniz. Tektaş, beştaş gibi özel ve pahalı hediylerin yanı sıra kolte ve bilekliklere de Sevgililer Günü takısı olarak yer verebilirsiniz. Bununla birlikte sevgiliniz için özel bir saat satın alabilirsiniz. Hatta hem kendinize hem de sevgilinize hediye alabileceğiniz çift saatlerini de değerlendirebilirsiniz. Zamanın uzaktayken geçmediği, birlikte iken de su gibi aktığı gerçeğinizi sembolize edebilecek bu hediyeler, romantik bir notu da hak ediyor elbette.

Lezzetine doyum olmaz bir sürpriz için çikolata seven sevgilinizi düşünerek, yukarıdaki gibi hediyeyi tercih edebilirsiniz. Bu setin lüks bir ahşap sandık içerisinde 1 adet 25 cm boyunda peluş ayıcık, 3 adet Kinder sürpriz yumurta, 2 adet Nutelle Go, 1 adet Kinder çikolata ve 3 adet Ferrero Rocher çikolata yer alıyor. Dilerseniz buna benzer bir seti siz de hazırlayabilirsiniz. Hatta üzerinde fotoğraflarınızın bulunduğu çikolataları da bu kutu içerisinde kullanabilirsiniz. Leziz bir örnek için buraya tıklayarak ilgili ürüne göz atabilirsiniz.

Romantik ve nostaljik bir hediye olarak pikapları tercih edebiliriz. Geçmişe özlemin her geçen yıl daha da arttığı düşünüldüğünde bu otantik hediyenin manası bir kere daha ortaya çıkıyor. Eski şarkıları, filmleri seven sevgiliniz için satın alabileceğiniz bu güzel hediyenin yanında birkaç tane de plak seçmeyi unutmayın.

Unutmayın, önemli olan hediyenin maliyeti değildir. Ayrıca hediyenizin yanında bir buket çi.ek götürmeyi ya da göndermeyi de ihmal etmemeninizi öneririz. Ve elbette sevgiliniz için esas olan, onu düşünerek bir hediye seçmenizdir. Bu özel günde sevdiğinize özel bir hediye vererek kalbini bir kez daha çalmayı unutmayın 🙂

Erkekler için Sevgililer Günü hediyesi seçmenin inceliklerine yer verdiğimiz ve hediye tavsiyelerinde bulunduğumuz yazımızı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.