Kişiye Özel Anneler Günü Hediyeleri

Yaklaşan 10 Mayıs Anneler Günü öncesinde hayatınızdaki en değerli varlık olan annenizi özel bir hediyeyle mutlu etmek ister misiniz? Birbirinden anlamlı kişiye özel Anneler Günü hediyeleri, yılda bir gün de olsa O’nu özel hissettirmenizi sağlayacak.

Kişiye özel olarak hazırlanan hediyeler, diğer hediyelerden daha çok ilgi çeker ve daha anlamlı bir hal alır. Anneler günü hediyesi de kişiye özel olarak hazırlanarak uzun yıllar unutulmayacak bir hal alabilir.

Kişiye Özel Ahşap Kesme Tahtası ve Merdane Seti

kisiye-ozel-ahsap-kesme-tahtasi-ve-merdane-seti-hf3936-1-5

En çok vakit geçirdiği mutfakta aşk dolu yemekler yaparken kendi adına özel olarak hazırlanan ahşap hediye seti, yüzünün gülümsemesine yetecek.

Kanvas Tablo

Annenizle birlikte en özel fotoğrafınızı ince bir jestle taçlandırabilirsiniz. Üstelik fotoğraf yüklemenizi instagram hesabınızdan da yapabilirsiniz.

banner-blend-0

Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Çikolata

kisiye-ozel-hazirlanan-sutlu-harf-cikolata-ck124-1-2

Tabii ki hediyelerin de en tatlısını anneniz hak ediyor. Üzerine yazdıracağınız mesajınızla daha da anlamlanacak çikolata kutusu, Anneler Günü’ne lezzet katacak.

Kişiye Özel Kek ve Kurabiye Buketi

adidas-tatli-ask-kisiye-ozel-kek-ve-kurabiye-buketi-gr456-1-3

Kalbinizin ilk sahibini anlamlı ve lezzetli bir sürprizle mutlu edebilirsiniz. Anneler Günü’nü lezzetle unutulmaz kılacak kek ve kurabiye buketi, annenizi fazlasıyla duygulandıracak.

Emin olun ki; anneler tek bir günden daha fazla özel olmayı hak ediyor.