Kişiye Özel Babalar Günü Hediyeleri

Çocukları için ilk kahraman olan babaların en mutlu günü tabii ki hatırlandığı günlerdir. Babalar Günü her zaman Anneler Günü’nün gölgesinde geçse de babanızın gözlerinin içini güldürecek bir sürpriz mutlaka var.

Babanızı daha da özel hissettirecek kişiye özel hediyeleri sizin için hazırladık. Babanızın zevk ve tercihlerine göre kişiye özel babalar günü hediyeleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Babalar Günü Duvar Saati

Screenshotq

Kişiye özel saat tam da babanıza göre! Üzerinde babaların değişilmez aksesuarı olan kravat bulunan saat üzerine dilediğiniz ismi yazdırarak sürprizinizi daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Kişiye özel babalar günü saat ev ve ofislerin duvarlarını süsleyecek.

Kişiye Özel Köstekli Saat

kisiye-ozel-kostekli-saat-hf3236-1-1

Babaların günün birçok saatinde akıllarında tek bir soru oluşur: ” saat kaç? ” . İşte bu soruyu ortadan kaldıracak kişiye özel köstekli saat, babanızın daima yanında olacak. Üstelik köstekli saat üzerine dilediğiniz ismi yazdırarak hediyenizi daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

İsme Özel Oval Gümüş Kaplama Kol Düğmesi

Screenshot3

Babalar her zaman şık olmalı. Babanızın şıklığına şıklık katacak kol düğmeleri, özel günlerde sizin bir parçanızı oluşturacak.

Babalar Günü öncesinde hediye seçiminizi yaparken her zaman hatırlanacak ve kişiye özel hediyeler vermeyi unutmayın.