Kişiye Özel Hazırlanan Hediyelik Bardak Önerileri

Gün içerisinde belki de en çok kullandığımız eşyalar bardaklardır. Su içmek için, çay, kahve içmek için ya da akşamları otururken keyifli birkaç içecek yudumlamak için. Peki kullandığınız bardağın yalnızca size olmasını ister miydiniz?

Birçok kişi bardağının sadece kendisine özel olmasını ister. Başkasının kullanmamasını, kendine özel olduğunun bilinmesini ister. Evde de işyerlerinde de bardakları özeldir bu kişilerin. Başkasının kullanmasına asla katlanamazlar. Evde bu durumu yönetebilmek kolaydır fakat işte? Hem bu durumla başa çıkabilir hem de evde ve ofiste özel bardaklarla farklılık yaratabilirsiniz.

kupa

Kaynak: Tumblr

Herkesin kullandığı cam ya da karton bardaklar yerine, kişiliğinizi ya da dilediğiniz özelliğinizi gösteren kişiye özel bardaklar ile dikkatleri çekmek hiç de zor değil! İşyerlerinde üzerinde bize ait isim ya da belirlediğimiz kelimelerin yazması, başkalarının da bardağımızı kullanmasını engelleyebilecek bir hamledir.  Ayrıca göze hoş görünmelerini de unutmamak gerekir.

Ev ve ofislerin en güzel yerlerinde saklanacak kişiye özel bardak seçeneklerini sizler için araştırdık. Üstelik fotoğraftaki ürünlere üzerilerine tıklayarak ulaşabilir, dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Kişiye Özel Viski Bardağı

kişiye özel viski bardağı

Tüm içkilerin büyük abisi olarak bilinen viski, tarzıyla fark yaratan kişilerce tercih edilir. Yaratılan bu farklılığı kişiye özel viski bardağı ile ikiye katlamaya ne dersiniz? Tarzını konuşturmayı seven kişiler oldukça memnun edici bir hediye olsa gerek…

Kişiye Özel Arjantin Bira Bardağı

kişiye özel bira bardağı

Biranın keyfi bir başkadır. Maç izlerken ya da eve gelince günün stresini atmak için başvurulur. Her zaman keyif veren birayı özel bardağınızda yudumlamak emin olun ki keyfinizi ikiye katlayacak. Sevdikleriniz için üzerinde isim yazan bir bira bardağı yaptırabilir, onun bu keyfini özelleştirebilirsiniz.

Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için sevilesi bir sürpriz hediye olacak bu Arjantin bira bardağının farklı modelleri de bulunuyor.

Kişiye Özel Latte Bardağı

kişiye özel latte bardağı

Bazıları daha yumuşak içimli kahveleri severler. Bu kişilerin favori kahvelerinden biri de lattedir. Sütlü yumuşak tadı, üzerindeki köpüğü ve yormayan tadı ile en sık tüketilen kahve çeşitlerindendir ayrıca. Nedendir bilinmez lattenin keyfi ince uzun bardakta çıkar. Bu bardaklar alınırken genellikle ikili olarak tercih edilir. En az Türk kahvesi içmek kadar keyiflidir muhabbette latte içmek çünkü.

Peki latte bardağının kişiye özel olanını daha önce görmüş müydünüz? Dilediğiniz ismin ya da metnin yer aldığı latte bardakları bulunuyor. Siz de bir latteseverseniz Kişiye Özel Latte Bardağı mutfağınızın ayrılmaz parçası olacak. Eşinizle yudumlayacağınız lattelerin keyfi için hemen eve gitmek isteyeceksiniz.

Bununla birlikte yeni ev hediyesi, doğum günü hediyesi gibi birçok alternatifte değerlendirilebilir.

Kişiye Özel İkili Şarap Kadehi

 

Kişiye özel şarap kadehi

Romantikler burada mı? İşte şimdi de sizin hediyenizi anlatacağız. Herkes ne kadar özel olduğunu bilmek, bunu görmek ister. Düşünün ki sevdiğinizle birlikte romantik bir gece geçirmeyi planlıyorsunuz. Yemekler hazırlandı, kıyafetler giyildi, mumlar yakıldı… Yemeğe başlamanın öncesinde ona ismine özel bir şarap bardağı ile sürpriz yapmak hoş olmaz mı? Ne kadar şaşırdığını gördükten sonra mutluluğunuz daha da katlanacak.

En duygusal anlarınıza şahit olacak kişiye özel kadehleri kullanmaya kıyamayacaksınız gibi duruyor.

Kişiye Özel Kendin Tasarla Kupa

resimli kupa

Kişiye özel bardak denildiği zaman ilk akla gelen bardak çeşidi kupalardır. Dayanıklı oluşları bilhassa işyerlerinde sık tercih edilmelerine sebep olur. Aynı zamanda özelleştirilebilir alanları çoktur. Yani kişiye özel hediye olmaya çok müsaitlerdir. Kupa bardak çeşitleri arasında en popüler olanlar mesleğe özel kupa  ve sevgili kupalarıdır.

Bu kupa bardak ise istediğiniz şekilde tasarlanabiliyor. Dilediğiniz fotoğraf ve metinle tam olarak hayal ettiğiniz tasarıma dönüşebiliyor. Yani resimli bardak yaptırma düşünceniz varsa aradığınız bardak tam olarak bu.

Kişiye Özel Heybeli Çay Seti

kişiye özel çay bardağı seti

Çay. 3 harf, tek kelime ve koca bir tutku. Milletçe en sevdiğimiz içecek olan çayın tadı ince belli cam bardakta çıkar. Büyük küçük herkesin favori içeceğidir. Hal böyle olunca da çeşit çeşit, model model çay bardağı vardır. Annelerimiz pek sever bu farklı modelleri. Altın günlerinde göğüslerini gere gere servis yaparlar arkadaşlarına.

Arkadaşlarınıza, annenize veya kendinize özel bir çay seti yaptırabilirsiniz. Bir çaysever için en güzel hediye, üzerinde adının ve soyadının yazdığı bir çay bardağı setidir öyle değil mi?

Kişiye Özel Ahşap Tabaklı Fincan

Çay bardağının özelleştirilebilir olanı olur da çay fincanının olmaz mı? Elbette onun da var. Hem de özel ahşap altlıklı olanı var.

Kişiye Özel Metinli Rakı Karaf Set

İçmesinin bir adabı, kuralı, kitabı olan tek içecektir rakı. Erkek içeceği ya da kaba tabirle erkek gibi kadın içeceği de değildir. Herkese hitap eder ama herkes rakı içerken farklı bir kişi oluverir. Oturmasını kalkmasını bilen, her şeyini dozunda ve eksiksiz ayarlayan kişiler haline gelirler. Bu sebeple de özledir rakı da rakıyı içtiğin kişi de.

Rakı tutkunlarına alınabilecek en güzel hediyelerden biri ona özel hazırlanmış bir rakı bardağı setidir. İçerisinde karafı ve kendi adına özel hazırlanan bardakları bulunan bu set en keyifli akşamların yoldaşı olacaktır.

Dilerseniz bardaklara farklı farklı cümleler yazdırabileceğiniz bir versiyonuna da buradan ulaşabilirsiniz.

Farklı kupa tasarımlarına yer verdiğimiz Birbirinden Yaratıcı Tasarımlara Sahip 24 Kupa yazımızı ve Mesleklere Özel Kupa çeşitlerini incelediniz mi?