Kişiye Özel Bir Aşk Hikayesi

Malum 14 şubat geliyor. Bu özel günü de hediye almadan geçirmek biraz zor gibi gözüküyor. Hediye araştırmasına başlamadıysanız, size ve sevgilinize çok çok özel bir Sevgililer Günü hediye önerimiz var. Kişiye özel bir aşk hikayesi, sevgilinizle beraber yaşadığınız anıları ve sözleri hatırlatacak. Çevrenizdekiler artık klasikleşmiş hikayeleri değil sizin hikayenizi görsün.

365 Gün 24 Saat Mesajınız Gözüksün İster Misiniz?

Ne demişler  “Söz uçar yazı kalır.” İlk tanışmanızın hikayesinin saatinizde olmasını istemez misiniz? Sizin hikayenizin bu saat sayesinde 365 gün 24 saat gözükebilecek(Tabii saatin pili yetene kadar)

Bitirmek İstemeyeceğiniz Bir Puzzle

Puzzle yapmak birçok insan için zor ve uğraştırıcı bir hobi olarak görülür. Bu puzzle’da sizin hikayeniz olacak ve onu hiç bitirmek istemeyeceksiniz. Hikayenizi yeniden okuyarak bazen de gülerek puzzle’ı tamamlayacaksınız.

Mutfak Dolabında Durmayacak Bir Kupa

Birçoğumuz çayımızı, kahvemizi içerken kupa kullanırız. Ya bir arkadaşımızdan gelmiştir bu kupa ya da bir promosyon ürünü olarak bir firmadan. Peki sizin hikayenizi anlatan bir kupa olsun istemez misiniz? Hikayenizi anlatan bu kupayı kullandığınız her an hem hikayenizi hatırlayacak hem de aşk ve sevgi dolu bir çay ve kahve içmiş olacaksınız.

Kendi Mesajınız Olan Bir Yastıkta Kocamak İster Misiniz?

Bir düğün ve nikahtan sonra duyduğumuz en çok söylenen sözlerden biri de “Allah bir yastıkta kocatsın” olur. Peki kendi mesajınız olduğu bir yastıkta uyumak istemez misiniz? Bu yastık sayesinde sevginizi başka bir yöntemle anlatmış olacaksınız.

unnamed