Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Kişiye Özel Ofis Hediyeleri

Yeni işe başlayan veya terfi alan sevdiklerinizi çok özel hediyelerle mutlu etmeye ne dersiniz? Böylelikle onların tatlı heyecanlarına ortak olma şansı yakalayabilirsiniz.

İşin ilk günü her zaman heyecanlıdır. Kaç yıllık tecrübeniz olursa olsun alışık olmadığınız yeni bir ortama girmek her zaman zordur. Bu günlerde sevdiklerinize azı hediyeler göndererek yalnız olmadıklarını hissettirebilirsiniz. Yeni iş hediyeleri ve terfi hediyeleri ile sevdikleriniz, onlara olan güveninizin farkına varırlar.

Ofis masalarını süsleyecek bu hediyelerin yeri her zaman ayrı olur anlayacağınız. Baktıkça sizi hatırlarlar. Bu hediyeleri kişiye özel olarak hazırlattığınız zaman ise demeyin keyiflerine… Çünkü bu özel hediyelerin üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırarak büyük bir anlam katabilirsiniz. Kişiye Özel Ofis Hediyeleri bir ömür boyu unutulmaz yani. Hadi o zaman sevdiklerimize hangi kişiye özel hediyeleri gönderebileceğimize bakalım!

Kartvizitlikten mouse pad’e, kalemden masa setine kadar bu özel hediyeler sevdiklerinizi mutlu etmeyi bekliyor. Yapmanız gereken tek şey üzerine kimin ismini yazdıracağınızı seçmek. İşte sizin için seçtiğimiz kişiye özel ofis hediyeleri.

1 – Kişiye Özel Kalem Kartvizitlik Set

İş dünyasında şık hanımların ve beylerin en çok ihtiyacı olan iki ürün kalem ve kartvizitliktir. Toplantılarda alınan kartvizitleri sevdiklerinizi adları ve soyadları yazan bu kullanışlı kartvizitliğe koyarken, bütün toplantı notlarını da kendilerine özel hazırlanan bir kalemle tutabilirler. Siyah kaplama kalem ve kartvizitlikten oluşan bu set, şık ofis hediyeleri arasında yer alıyor… Ürünlerin üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini satın alma aşamasında belirtebilir ve hoş bir el yazısı ile yazdırabilirsiniz.

2 – Kişiye Özel Ahşap Lüks Masa Seti

Sevdiklerinizin ofis masasında yer alacak anlamlı bir hediyeye ile devam ediyoruz. Kişiye Özel Ahşap Lüks Masa Seti üzerinde iki adet kibar, ince uzun kalem ve ismi ile branşının yazabileceği bir platform yer alıyor. Son derece kaliteli ve şık bir hediye diyebiliriz onun için.

Eğer bu hediyenin biraz daha gösterişli olmasını istiyorsanız ve hediyeyi göndereceğiniz kişinin büyük bir masası var ise bir alternatif önerimiz daha var.

Kişiye Özel Dünya Maketli Ahşap Lüks Masa Seti

 

Bu üründe bir öncekine ek olarak bir mini dünya maketi, kartvizitlikli saat, kalemlik ve not kağıdı koyulabilecek bölme yer alıyor.

3 – Kişiye Özel Desenli Kalem Defter Kupa Ayna Set

Bir ofis masasında sevdiklerinizin ihtiyaç duyabileceği bütün eşyaları içeren bir paket gönderebilirsiniz. Not alabileceği bir defter, not alırken deftere yazı yazabileceği bir kalem, sıcak çayını veya kahvesini yudumlayabileceği bir kupa bardak ve ara sıra kaşına gözüne bakabileceği bir ayna! Üstelik bütün bunlar bir takım ve üzerinde dilediğiniz ad, soyad yazıyor. Kullanışlı hediye diye buna derim!

4 – Kişiye Özel Çok Fonksiyonlu Kalem

Ofislerin vazgeçilmezi kalemlerdir bu doğru. Kimi renk renk kalemlerle not almayı sever. kimi de dijitaldir. Bazıları toplantılarda not defterleri kullanırken onlar tablet veya telefonlarına not almayı tercih ederler. Telefonlarından sıklıkla video veya bazı veriler gösterirler. Bu kişilerin oldukça severek kullanacağı bir kalem var sırada.

Bu kalem normal bir kalemin yerine getirmesi gereken tüm görevleri yerine getiriyor. Bu çok bir şey değil zaten, yasıyor ve ergonomik bir tutuşu var. Olay diğer özelliklerinde. Aynı zamanda ucunu kapatıp dokunmatik ekranlarda kullanabileceğiniz bir kaleme dönüşüyor.

Bu kadarla da kalmıyor, arka çıkıntısı telefon standı görevi görüyor. E bir de lazer çıkarsın sarılıp uyuyalım bu kaleme!

5 – Kişiye Özel Siyah Lazerli Işıklı Kalem

Lazer mi dedi biri? Toplantıların en sevileni lazerli kalemler, sık sunum yapan kişiler için oldukça gerekli bir eşya.

Sevdiklerinizin severek kullanacakları bu hediye üzerinde adları yazıyor elbette. Kalemin arka kısmı uzayarak bir sunum çubuğuna dönüşüyor. Ayrıca kendine özel bir de kutusu var. Hediye gibi hediye yani!

6 – Kişiye Özel Beyaz Defter Kalem Powerbank Set

Çağımız dijital çağ. Her şey bilgisayar ortamında yer alıyor. Toplantılarda notları kalem ve kağıt kullanarak alsak dahi bunları daha sonradan mailde toparlayarak ilgili kişilere iletiyoruz. Yani dijitalleşen çağa hepimiz bir şekilde entegre olduk. Bu çağda en çok kullanılan ürünlerden biri de elbette powerbankler. Bu sette sevdikleriniz için hediye değeri oldukça yüksek eşyalar toplanmış. Kişiye özel kalem, defter ve powerbankten oluşan setin kullanışlı oluşu sevdiklerinizi hayli sevindirirken, kişiye özel hazırlanmaları da hediyenizin manevi değerini katlayacaktır.

Sevdiklerimizden gelen hediyeler her daim özeldir. Bunlar bilhassa kendimizi yalnız hissettiğimiz zamanlarda çok daha kıymetli olurlar. Yeni işe başlamanın tatlı heyecanına sevdiklerimiz sayesinde daha kolay adapte oluruz. Kişiye özel olan hediyeler, doğal olarak kişilere kendilerini daha özel hissettirirler çünkü bunlar alelade hediyeler değildir, içerisinde daha ince bir düşünce gizlidir. Standart bir defter mi sizi daha çok mutlu eder yoksa üzerinde adınızın yazdığı; sizin için hazırlanmış bir defter mi? Kişiye özel hediyeler anlamı büyük ve kolay kolay unutulmayan hediyelerdir. Tüm kişiye özel hediye seçenekleri için şu sayfaya göz atmanızı öneririz.