Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyeleri

Bir harf, bir bilgi ya da yeni bir davranış öğretmek için eğitim dönemi boyunca çabalayan öğretmenlerin en önemli günü olan Öğretmenler Günü yaklaşıyor. Onların bu özel günde özel bir de kutlama beklediklerini unutmayın!

Öğretmenler Günü, yılda bir gün bile olsa en zahmetli işlerden birini yapan öğretmenler için bir mutluluk ve sevinç kaynağı! Zaman zaman enerjiye ya da morale ihtiyaç duyan öğretmenlere küçük ve içten bir kutlamayı çok görmemek gerek!

Öğretmenler Günü hediyesi ile her sabah ya da öğlen gördüğünüz öğretmenleri sevindirebileceğiniz gibi yıllar öncesinde sizi mezun eden öğretmenlerinize de vefa borcunuzu ödeyebilirsiniz. Aileniz ya da çevrenizdeki öğretmenleri de unutmayın tabii ki!

Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harf Çikolata

ck124

Tatlı bir sürpriz en çok onların hakkı! Kişiye özel olarak hazırlatabileceğiniz sütlü harf çikolata üzerine dilediğiniz mesaj ya da ismi yazdırabilirsiniz. 3 satırda sevginizi nasıl anlatırsınız?

Erkek Premium Hediye Seti

hf2819

Erkek öğretmenler için alınabilecek en iyi hediye alternatiflerinden Premium Hediye Seti içerisinde son derece şık cüzdan, kalem ve saat bulunuyor.

Tatlı Büyü

Çiçek kadar zarif öğretmenler en zarif hediyeyi hak eder. Zarif bir çiçek aranjmanı ile Öğretmenler Günü’nü unutulmaz kılabilirsiniz. Kişiye özel notunuzu da çiçeğe eklemeyi unutmayın!

at2275

 

Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı

En iyi öğretmenine tabii ki Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı yakışır!

hf796