Zamanın Kıymetini Bilenlere Kişiye Özel Saat Önerileri

Sevdiklerimize hediye seçerken dikkat ettiğimiz bazı noktalar vardır. Öncelikle hediyenin, vereceğimiz kişiye hitap etmesi gerekir. Ardından kaliteli olması gerekir. Hediyeyi kullanmaktan keyif alması gerekir. Son olarak da kendinizi özel hissettirecek bir hediye olması gerekir. Bizim önerimiz ise “kişiye özel saatler”

Saatler sevdikleriniz için en özel hediye alternatiflerinden biri olabilir. Duvar saati, masa saati, kol saat, köstekli saat gibi birçok farklı modelde saat bulunuyor ve herkese hitap eden bir saat bulabilelim diye neredeyse binlerce çeşitte saat sunuluyor. Sevdikleriniz için ihtiyaca ya da zevkinize göre saat modellerinden birini seçerek özel bir hediye olarak verebilirsiniz. Çünkü saat hem işe yarayan bir araç hem de en sık kullanılan aksesuardır. Sevdikleriniz saate her baktığında sizi hatırlasın istiyorsanız siz de onlara özel bir saat seçebilirsiniz.

Özel derken gerçekten bu saat modelleri üzerine istediğiniz ismi  ya da mesajı yazdırabileceğinizden bahsediyoruz. kulağa oldukça hol geliyor değil mi? Doğum günlerinden ilan-ı aşklara kadar hediye verme amacınıza göre hazırlanmış birçok saat bulunuyor. Sevdiklerinizle geçen zamana anlam katmak istiyorsanız bu saat modellerine göz atmanızı öneriyoruz.

  • Kişiye Özel Aşk Mesajlı Akrilik Kalp Saat

Sensiz zaman geçmiyor, en güzel anlarım hep seninle demek istediğiniz sevgilinize akrilik malzemeden yapılmış kalp şekilli saat üzerine en romantik mesajınızı yazarak ilan-ı aşk yapabilirsiniz! Bu mesajın yanı sıra onun adını ve soyadını ya da ikinizin adını da saate yazabiliriz, ek olarak sizin için özel bir tarihi de saatin üstüne yazdırabilirsiniz!

  • Kişiye Özel Casio Kol Saati

Erkeğin şıklığını tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri derler kol saati için. Aslında yalnızca erkekler için değil, kadınlar için de önemli bir şıklık simgesidir kol saatleri. Farklı takılarla birlikte kombinlenerek de kullanılabilen saatler yalnızca kullanışlı olmaları ile değil, görsellikleri ile de tercih edilirler. Özellikle birkaç marka vardır ki, saat denildiği anda ilk akla onlar gelir. Kalitesi ve şıklığı ile vazgeçilmez olan Casio kol saatine isim yazdırma seçeneğiniz ile özelliği, şıklığı ve kaliteyi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz! Kişiye özel kol saati hediye ederek sevdiklerinizin ne kadar özel olduklarını hissetmelerine yardımcı olabilirsiniz

  • Kişiye Özel Doğum Günü Duvar Saati

Doğum günleri hepimiz için özeldir. Sevdiklerimizin hayata merhaba dedikleri bu günlerde onları mutlu edecek sürprizler planlarız. Kutlamalarda hediyeler veririz, eğer yanlarında olamıyorsak hediyemizi göndererek kendimizi hatırlatırız. Mutlu etmek istediğiniz kişilerin doğum günlerinde hediyeniz ile fark yaratmak ister misiniz? Üzerine istediğiniz ismi ve soyismi yazdırabileceğiniz bu sevimli doğum günü saati en özel hediyelerden biri olabilir. Üstelik yalnızca isim de değil, bu saat üzerine kişiye özel olarak hazırlanacak mesajınızı ve tarihi de ekleyebilirsiniz.

  • Kişiye Özel Kendin Tasarla Duvar Saati

Seni seviyorum demenin en özel yollarından birini sizin için bulduk; kişiye özel duvar saati. Bu duvar saati o kadar özel ki üzerine yalnızca adlarınızı değil istediğiniz her şeyi kondurabiliyorsunuz. Saatin üzerindeki resimden metine her şey sizin istediğiniz gibi şekilleniyor. Yani kendi saatinizi kendiniz tasarlıyorsunuz. Kişiye Özel Kendin Tasarla Duvar Saati ile sevginizi artık günün 24 saati gösterebileceksiniz. Sevgilinizle birlikte geçen zamana anlam katabilirsiniz.

  • Kişiye Özel Eşeklik Ettim Masa Saati

Bazen çok sevdiğimiz kişileri istemeden de olsa incitiriz. Kalplerini kırar ve üzülmelerine sebep oluruz. Bu durum bizleri de çok üzer. İstemeden de olsa kalbini kırdığınız sevdiklerinizden nasıl özür dileyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? O zaman sizin için bir önerimiz var. Eşeklik Ettim Masa Saati ile günü her saati ne kadar üzgün olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bu özel masa saati tüm kalpleri yumuşatacak bir sevimliliğe sahip!

  • Kişiye Özel İsim Yazılan Led Saat

Ve sırada çok karizmatik bir saat var. Bu saatin üzerine dilediğiniz ismi, simgeyi ve tarihi yazdırabilir, sevdiklerinize özel olan eşsiz bir saat hediye edebilirsiniz. Dijital düzenekte hazırlanmış led saat aynı zamanda aynalı yüzeye sahip. Yani saate bakmadığınız zamanlarda bir ayna görünümünde olabiliyor. Aynı zamanda bu saatlerin birçok renk seçeneği de bulunuyor. Hem kadınların hem de erkeklerin favori saatlerinden olan led kol saatleri çiftlerin de son gözdelerinden.

  • Kişiye Özel Ds Damat Köstekli Saat

Ne varsa eskilerde var… Nostaljik ve şık bir hediye arayanlara çok özel bir saat önerimiz var sırada. DS Damat markalı bu köstekli saat %100 krom malzemeden üretilmiş ve dilediğiniz isim soyisim ile süslenmiş halde özel kutusunda sizlere iletiliyor. Kalite ve şıklığı bir arada arayanlar için ideal hediyelerden olan bu saat ile siz de sevdiklerinize özel hazırlanmış bir sürpriz yapabilirsiniz.

Saat hediye etmek ince mesajlar içeren bir iştir Zamanın kıymetini bilelim, zaman seninle daha değerli demektir. Akıp giden zamanı seninle yaşamak istiyorum demektir… Siz de sizler için özel olarak hazırladığımız bu listeden sevdikleriniz için en uygun olan saatleri görebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Zamanın kıymetini hep bilmeniz ve tüm zamanınızı sevdikleriniz ile geçirmeniz dileğiyle…