Kişiye Özel Tablo Yaptırmak İster misiniz?

Fotoğrafların süslediği hediyeleri sevenler burada mı? Bu yazımıza odaklanın! Sevdiklerinize hediye etmek için ya da kendiniz için fotoğraflardan tablo yaptırmaya ne dersiniz?

Birçoğumuz fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi severiz. Bu fotoğraflar bize anılarımızı ve hatıralarımızı hatırlatır. Çekilen her fotoğraf özeldir ve farklı bir konuya sahiptir. Fotoğraflarımızı bilgisayarda ya da fotoğraf albümünde saklarız. Ancak son yıllarda fotoğrafları baskıya vermek hayli unutulan bir eylem oldu. Her şey dijital ortamlarda saklı. Bu aslında kalıcılık bakımından oldukça önemli. Ancak ne var ki bir virüs ile tüm fotoğraflardan da olunabiliyor. Ayrıca itiraf da etmek gerekir ki hiçbir teknolojik cihaz fotoğrafı ellerinizle okşamanın ve öpmenin hissiyatını verip, özlemi gidermiyor.

mr bean selfie

Görsel: İgmur

Ancak bir yandan da fotoğraf baskıcılığı hızla ilerliyor. Evlerimizde de pratik cihazlarla telefonumuzdan çektiğimiz fotoğrafları bastırabilmek mümkün hale geldi. Üstelik artık bize özel olan fotoğraflarımızı kişiye özel kanvas tablolara da bastırabiliyoruz. Bahsettiğimiz bu tabloda ise tasarımcı sizsiniz. Fotoğrafları seçmek ve sıralamak görevi size düşüyor.

Nasıl yani diyorsanız hemen açıklayalım. Bu tabloların tasarımları size ait. ancak herhangi bir tasarım programı bilmenize gerek yok. Ürün için fotoğrafları seçerken neyin nerede durmasını istiyorsanız o şekilde düzenleme yapabiliyorsunuz. Dilerseniz seçenekleri sıralarken bunları detaylandıralım.

Duvarlarına Anılar Misafir Etmek İsteyenlere; Kanvas Tablo

kanvas tablo

Kanvas, yani tuval üzerinde basımı yapılan bu tabloya dilediğiniz fotoğrafı sistem üzerine yükleyerek sahip olabiliyorsunuz. Dememiz o ki kişiye özel tablo tasarlamak artık çok kolay. Buraya tıklayarak ulaştığınız tasarım ve satın alma sayfasından yazı, fotoğraf gibi özelleştirilebilir alanları doldurduktan sonra dilerseniz sistemin içerisinde bulunan arka planlardan da kullanabiliyorsunuz. Yani her şey siz nasıl isterseniz o şekilde gerçekleşiyor. Ardından dilediğiniz adrese dilediğiniz not ile birlikte kargolanması gerçekleştiriliyor.

Romantik Hediyeler Arayanlara; Kalpli Tablo

Malum önümüz Sevgililer Günü sevgilinizle beraber çekildiğiniz ve çektiğiniz fotoğraflara bu tabloda yer verebilirsiniz. Sadece Sevgililer Günü’nde değil yıl dönümü ve diğer özel günlerde de bu hediyeniz çok beğenilecek. Ancak bizim favorimiz “İçimden Geldi” anları. Düşünsenize bir sabah uyanıyorsunuz ve kapıda bu tablo var! Bir gün daha güzel başlayabilir mi? O saatten sonra gün içerisinde oluşabilecek bütün olumsuzluklara karşı kahkaha kalkanı ile ilerleyebilirsiniz.

Öneri; İlişkinizin en başından şimdiki zaman kadar olan fotoğrafları zamanlama sıralamasına göre düzenleyerek bu tabloyu oluşturabilirsiniz. Ya bir konsept belirleyerek tatile gittiğiniz yerlerde çekilen fotoğraflara yer verebilirsiniz.

Her Fotoğrafı Çocuğu Gibi Görenlere; Mozaik Tablo

Fotoğraflarının hepsini çok sevenler, fotoğraflar arasında ayrım yapamayanlar, ayırmaya kıyamayanlar! Müjde! Fotoğraflarınızı bastırmanın ve ya da tablo yaptırmaktan daha güzel yöntemi mozaik tablo. Seçeceğiniz fotoğrafları ya da fotoğrafı mozaik haline getirerek farklı bir tablo oluşturabilirsiniz. Mozaik tablonuzu ister siz kullanın isterseniz de sevdiklerinize hediye edin.

Kolaj kanvas tablo içerisinde tüm sevdiklerinizle olan fotoğraflarınızı derleyebilir, evinizin mutluluk köşesi ilan ettiğiniz bölgesine asabilirsiniz. Böylelikle uzakları yakın edebilir, hasretinizi giderebilirsiniz.

Zamanın Kıymetini Bilenlere; Takvim Tablo

Günlük hayatımızda en çok kullandığımız araçlardan biri de takvimlerdir. Teknolojinin yoğun olarak kullanıldığı günümüzde takvim ihtiyacını telefon, bilgisayar ve diğer teknoloji araçlarında görüntüleyebiliyoruz. Bazen promosyon ürünü olarak da hediye edilen takvimleri de hayatımızda kullanıyoruz. Ancak bu takvim tablo kişiye özel bir ürün. Sizin seçeceğiniz fotoğraflardan oluşan bu takvim tablo hediye edeceğiniz kişiyi son derece mutlu edecek ve özel hissettirecek.

İş Masalarına Renk Katacak; Kişiye Özel Fotoğraflı Ayaklı Taş

Evin babası bu aralar biraz fazla mı çalışıyor? O zaman ona oğlundan küçük bir sürpriz yapma zamanı gelmiş. Stresli anlarda sevdiklerinizle olan fotoğraflarınıza bakmanın kesinlikle mutlu edici bir etkisi var. İşin en yoğun olduğu anda “Kargonuz var” cümlesi ile şaşıran sevdiğiniz karşısında bu hediyeyi görünce ne hissedecektir sizce?

Zamana Karşı Yenilmeyenlere; Fotoğraf Baskılı Duvar Saati

Sizin de yanındayken zaman kavramını kaybettiğiniz, saatlerin adeta saniyeler gibi geçtiğiniz hissettiğiniz biri var mı? Zaman onsuz geçmiyor ancak onunlayken de yetmiyor mu? Hislerinize tercüman olabilecek bir hediye seçeneği var elimizde. Hem bir tablo hem de bir saat. Sabah güne sevdiğinizin yüzüne bakarak uyanmak; uzakları yakın etmek ve ona kavuşmak için zamanı ileri sarmak için kendinize kişiye özel bir saat hazırlatabilirsiniz.

Aynı şekilde sevdiğinize de mutluluk verecek bu sürprizi yapabilirsiniz. Bu saat üzerindeki fotoğraf, yazı, yazının şekli ve nerede duracağı ise tamamen sizin zevkinize kalmış.

Fazla Mesailer Yüzünden Sevdiklerini Özleyenlere; Kişiye Özel Mouseped

Uzun mesai saatleri esnasında sevdiklerinize özlem mi duyuyorsunuz? O zaman bilgisayar başındaki saatlerinizde bir saniye durup da sevdiklerinizin yüzünü görmek için harika bir ürün var şimdi sırada. Aynı şekilde yoğun iş temposu yüzünden zor gördüğünüz ve çok özlediğiniz sevdikleriniz için de bu ürünü yaptırabilir, ona manevi desteğinizi yollayabilirsiniz.

Fotoğraf hediye etmek, sevdiklerinizle olan anıları onlara anıları hediye etmektir. Bir insan sevdiğine anılarından daha özel ve daha güzel ne hediye edebilir ki? Umarız yazımızdaki hediyeleri beğenmişsinizdir. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!