Kitap Kurtlarına Özel “Kitap” Temalı Dekoratif Ürünler

Kitap kurdu dostlarımız için hediye seçmek her zaman zorlu bir süreç olmuştur. Eğer siz de kitapları sadece okumuş olmak için okumayan, her satırın hakkını veren kitap sever dostlarınız için bir hediye arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizler için en hesaplı kitap temalı dekoratif ürünleri listeledik. Keyifli okumalar.

Görsel; çiçeksepeti

Kitap okumayı sevmenin dışında bir kütüphane oluşturmayı ve kitapları hayatının bir parçası yapmaya çalışan dostlarımıza kitap kurtları diyoruz. Eğer siz de onlara standart olarak kitap hediye etmektense kitap temalı ürünler hediye etmeyi daha cazip buluyorsanız, listemizde size uygun bir ya da birkaç ürün olduğundan eminiz. Keyifli okumalar.

1- Kitap Tasarımlı Masaüstü Dekoratif Saat

Görsel; çiçeksepeti

Her kitap severin evdeki ya da ofisteki masasında görmek isteyeceği bu özel tasarımlı ve işlevsel ürün kitap kurdu dostlarınız için mükemmel bir hediye olabilir.

 

2- Kitap Şeklinde Metal Kasa

Görsel; çiçeksepeti

Dışarıdan bakıldığında standart bir İngilizce sözlükten farksız görünen bu ürün kitap kurdu dostlarınızın içinde özel eşyalarını saklayabileceği ve kütüphanesinde diğer kitapların arasında dikkat çekmeyecek mükemmel bir hediye adayı.

 

3- Ciltli Kitap Görünümlü Matara Seti

Görsel; çiçeksepeti

Kitap kurtları için özel olarak imal edilen bu ürün sayesinde kitap sever dostlarınız matara ve bardaklarını bu eşsiz tasarımlı kutuda muhafaza edebilirler. Çelik matara ve 3 adet bardaktan oluşan kitap görünümlü bu matara seti kitap kurdu dostlarınız için mükemmel bir hediye adayı.

 

4- Kitaplık Rafı Tasarım Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

UV teknolojisi ile özel olarak üretilen bu ürün sayesinde kitap kurdu dostlarınız sadece kütüphane ile yetinmeyip bir de kütüphane görünümlü bir duvar saatine kavuşacaklar.

 

5- Traktör Kitap Desteği

Görsel; çiçeksepeti

Her kitap severin kütüphanesinde bulunması gereken kitap tutuculara farklı bir yorum getiren bu özel ürün sevdiklerine hem işlevsel hem de kitap temalı bir hediye arayanlar için ideal. Tamamen el yapımı olarak üretilen bu ürünün farklı figür seçenekleri de bulunmakta.

 

6- Kitap Tasarımlı Sukulent

Görsel; çiçeksepeti

Özel olarak imal edilen kitap şeklindeki saksısı ve içerisinde bulundurduğu 3 adet yapay Sukulent, Norveç yosunları ve dekoratif mantarlar ile kitap sever dostlarınıza hediye edilebilecek mükemmel bir ürün.

 

7- Kişiye Özel Tasarım Kitap ve Kahve Temalı Yastık

Görsel; çiçeksepeti

Kitap ve kahveyi ayrılmaz ikili olarak gören sevdikleriniz için özel olarak sipariş edebileceğiniz hem dekoratif hem de işlevsel bir ürün arıyorsanız bu ürün unutulmaz bir hediye olabilir.

 

8- Bakır Kitap Kılıfı

Görsel; çiçeksepeti

Kitap kurtlarının belki de en büyük problemlerinden birisine çözüm getiren bu harika ürün sayesinde kitap sever dostlarınıza mükemmel bir hediye sunabilirsiniz. Toplu taşımada, deniz/havuz kenarında ya da kısaca her yerde kullanılmaya uygun bu ürün, taşıma sapları sayesinde kolayca taşınabilir ve su ve toz geçirmez olması sayesinde kitaplarınızı dışarıdayken korumanıza olanak sağlar.

 

9- Kitapseverlere Özel Sürpriz Hediye Konservesi

Görsel; çiçeksepeti

Kitap kurdu dostlarınız için özel olarak tasarlanan bu konserve kutunun içinde birbirinden güzel ve özel hediyeler bulunmakta. Sevdikleriniz içindeki ürünleri kullandıktan sonra ister dekoratif olarak ister saklama kabı olarak kullanmaya devam edebilir.

 

10- Okuma Zamanı Hediye Seti

Görsel; çiçeksepeti

Bir kitap kurdunun kitap okurken ihtiyacı olan her şeyi içeren bu set ile kitapsever dostlarınıza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Işıklı kitap okuma gözlüğü, mini masa saati ve objektif şeklinde kupası ile birlikte listedeki en özel hediye adaylarından biri.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*