Müzikli Kar Küreleri – 10 Farklı Tema & Uygun Fiyat

İnsanların eğlence anlayışları ve zevkleri ne kadar değişirse değişsin bunlardan etkilenmeyen bazı ölümsüz nesneler vardır. Hediye denilince akla ilk gelen, izlerken insana dinginlik ve huzur veren ölümsüz kar kürelerinin uygun fiyatlı ve farklı temalara sahip olan 10 tanesini sizler için derledik. Keyifli okumalar.

Görsel; çiçeksepeti

Yılbaşı ya da doğum günü denilince akla ilk gelen hediyelerden olan kar küreleri, zamana meydan okuyan ve popülerliğini hiç bir zaman kaybetmemiş yegane eşyalardır. İzlerken sizi mutlu eden, içinizi ısıtan kar küreleri, şimdi binlerce farklı şekil ve temada varlığını sürdürüyor. Bu kadar seçenek arasından karar vermenize yardımcı olmak için sizlere 10 adet farklı temada, uygun fiyatlı kar kürelerini listeledik.

 

1- Romantik Aşıklar Müzikli Kar Küresi

Görsel; çiçeksepeti

Sevdikleri için hem romantik hem de nostaljik bir hediye arayanlar bu ürün tam size göre. Sokak lambası altında oturan bu romantik çifti, müzik ve yağan karlar altında izlemek hem sizi hem de sevdiklerinizi mükemmel hissettirecek.

 

2- Renk Değiştiren, Işıklı, Müzikli ve Kar Tanecikleri Üfleyen Peri Kar Küresi

Görsel; çiçeksepeti

Geleneksel kar kürelerinden farklı olarak, sallamanıza gerek kalmadan otomatik olarak kar üfleyen bu romantik ve özgün kar küresi sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye olabilir. Ayrıca müziği ve değişen ışıkları sayesinde karşısına uzun süre oturup izleme isteği uyandıran bu ürün size ve sevdiklerinize görsel bir şov sunacak.

3- Kedili Kız Müzikli ve Dönen Kar Küresi

Görsel; çiçeksepeti

İçerisinde bulunan kedili kız figürü ile size ve sevdiklerinize duygusal dakikalar yaşatacak bu ürün otomatik olarak dönmesi ve müziği ile sizi kendine hayran bırakacak.

 

4- Nostaljik Atlı Karınca Müzikli Dönen Kar Küresi

Görsel; çiçeksepeti

Nostaljik görüntüsü ile sizi ve sevdiklerinizi müzik eşliğinde mest edecek bu özel ürün, mükemmel bir hediye adayı. Dekoratif olarak da kullanabileceğiniz, odanıza yeni bir soluk getirecek bu ürün listedeki en özel hediye adaylarından biri.

 

5- Kış Masalı Müzikli Kar Küresi

Görsel; çiçeksepeti

Kış masalı temalı bu romantik ve özel kar küresi sevdiklerinize hediye edilmeyi sonuna kadar hakediyor. Yağan karlar altında ve müzik eşliğinde romantik çifti izlerken hem gözlerinize hem de kalplerinize şölen yaşatabilirsiniz.

 

6- Nostaljik Motosiklet Müzikli Kar Küresi

Görsel; çiçeksepeti

Alışılageldik kar kürelerinden farklı olarak motosiklet tasarımına sahip bu özel kar küresi hem dekoratif olması hem de işlevselliği ile ön plana çıkıyor. Gold ve Silver olmak üzere 2 farklı renk seçeneği bulunan bu özel ürün sevdiklerinizin odasında bulunmayı hakediyor.

7- Kişiye Özel Pembe Flamingo Işıklı ve Müzikli Kar Küresi

Görsel; çiçeksepeti

Özel günler için mükemmel bir hediye adayı olan bu müzikli kar küresinin üzerine istediğiniz görsel ya da yazıyı ekleyebilir, sevdiklerinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Işık ve müzik eşliğinde yağan karları seyrederken Flamingolar içinizi ısıtacak.

 

8- Çılgın Pandalar Müzikli Dönen Kar Küresi

Görsel; çiçeksepeti

Dünyanın en sevimli ve miskin hayvanı olarak görülen pandaları içeren bu özel tasarım müzikli kar küresi ile sevdiklerinize ne kadar özel ve değerli olduklarını hissettirebilirsiniz. Çalan müzik eşliğinde dönen pandaları izlerken sizin ve sevdiklerinizin yüzlerinde tebessüm oluşturacak bu özel kar küresini hemen sipariş edebilirsiniz.

9- Totoro’nun Hayal Dünyası Müzikli Kar Küresi

Görsel; çiçeksepeti

Sadece masada durması bile insana huzur veren bu eşsiz kar küresini, değerli yakınlarınıza hediye ederek onlara ne kadar özel olduklarını hissettirebilir ayrıca müzik ve yağan karlar altında dönebilmesi ile onlara görsel bir şov sunabilirsiniz.

 

10- Minyon ve Ayıcık Müzikli Kar Küresi

Görsel; çiçeksepeti

Gördükleri ilk anda sevdiklerinizi büyüleyecek bu özel tasarım müzikli kar küresi ile onlara unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Yağan karlar altında bu sevimli Minyon ve ayıcık dönerken sizin ve sevdiklerinizin içi ısınacak.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*