Hediyelik Oda Kokusu Çeşitleri

Her evin kendine has bir kokusu vardır ve içeri girdiğimiz ilk andan itibaren kendimizi evimizde hissetmemizin başlıca sebebi de budur. Bazen bir eşyanın kokusu, bazen bir yemek kokusu, bazen ise sadece temizlik kokusudur bizi eve bağlayan. Yeni nesil oda kokuları ile bu hazzı bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız? Birbirinden güzel ve değişik aromalara sahip farklı formlarda 9 adet hazır oda kokusunu sizler için derledik. Keyifli okumalar.

Görsel; çiçeksepeti

Evinizde, ofisinizde ya da herhangi bir kapalı alanda kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan bu özel oda kokuları hem dekoratif hem de işlevseller. Sadece görüntüsünün bile insanın için ferahlattığı oda kokuları sevdikleriniz için güzel bir hediye olabilirler. Eğer siz de binlerce çeşit arasından hangi oda kokusunu seçeceğinize karar veremiyorsanız bu yazımızda sizler için 9 tanesini listeledik. Keyifli okumalar.

1- Bargello Bambu Çubuklu Yeşil Çay Aromalı Ev Kokusu

Görsel; çiçeksepeti

Eviniz ya da ofisiniz için özel bir oda kokusu arıyorsanız bu ürün tam size göre. Bargello Yeşil Çay aromalı ev kokusu özel bambu çubukları sayesinde evinizi/ofisinizi kısa süre içerisinde hoş bir kokuyla sarar ve uzun süre etkisini sürdürür. Kokunun yoğunluk derecesini çubuk sayısını arttırıp azaltarak ayarlayabilirsiniz.

2- Kokulu Taş Yapraklar

Görsel; çiçeksepeti

Özgün bir ev kokusu arıyorsanız, kokulu taşlardan yapılan ve yaprak biçiminde ve görünümünde olan bu ürün tam size göre. Hem iki parça olup ayrı ayrı kullanılabilmesi hem de içinde ayrıca mum için yer olması sebebiyle listedeki en özel ürünlerden biri.

3- Raspberry Smoothie Çubuklu Oda Kokusu

Görsel; çiçeksepeti

İçindeki ahududu, yaban mersini, çilek, vanilya ve karamel esanslarıyla evinizi bir cennet köşesine çevirebilecek nitelikte bir oda kokusu. Ayrıca çilek ve mango-papaya gibi çeşitleri de mevcut.

4- Sees Hava Ferahlatıcı Tropikal Aromalı Oda Kokusu

Görsel; çiçeksepeti

Hava temizleme özelliği ve farklı koku çeşitleri ile evinizin ya da ofisinizin mükemmel kokmasını sağlayabilirsiniz.

 

5- Glade Mini Jel Oda Kokusu

Görsel; çiçeksepeti

Minimal boyutları sayesinde ister evinize ister arabanıza koyabileceğiniz Glade Mini Jel Oda Kokuları farklı parfüm seçenekleri ile sizleri bekliyor.

6- Green World Dekosmart Akıllı Dekoratif Oda Kokusu

Görsel; çiçeksepeti

Akıllı kapak teknolojisi sayesinde evinizin tüm köşelerinde etkili bir ferahlık sunan Green World akıllı oda kokuları farklı parfüm seçenekleri ile kullanımıza hazır.

7- Discover Sihirli Küre – Hava Temizleyici ve Oda Kokusu

Görsel; çiçeksepeti

Evinize ya da ofisinize sadece güzel kokular yaymakla kalmayan bu akıllı ürün sayesinde bulunduğunuz ortamın hava kalitesi de artacak. Havadaki sigara dumanını, kötü kokuları ve zararlı partikülleri içindeki su haznesinde temizleyerek, temizlenmiş havayı ortama geri verir. Bu işlemleri yaparken evinizde hoş bir koku ve temizlenmiş ferah bir hava hissedebilirsiniz.

8- Sees Hava Ferahlatıcı Oda Kokusu

Görsel; çiçeksepeti

Aynı zamanda hava temizleme özelliğine de sahip bu özel ürün sayesinde eviniz sadece güzel kokmakla kalmayıp aynı zamanda sağlıklı havaya da kavuşacak. Vanilya/Sandal ağacı gibi özel parfüm seçenekleri de bulunan bu ürüne göz atmanızı tavsiye ederiz.

9- Kokulu Yıldız Mumluk

Görsel; çiçeksepeti

6 parçadan oluşan ve birbirine geçmeli bu özel kokulu taşlar sayesinde eviniz/odanız hem güzel kokacak hem de şık gözükecek.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*