Ofiste Yılbaşı Çekilişi Hediye Önerileri

Yaklaşan yılbaşı öncesinde ofiste yılbaşı çekilişi heyecanı da yavaş yavaş başlıyor. Zaman zaman eğlenceli, zaman zamansa stresli yılbaşı hediye alma süreci de çalışanların aklını kurcalıyor. Çok samimi olmayan iş arkadaşı, departman müdürü, hep son dakika size iş çakan kişi, sevdiğiniz çalışma arkadaşınız ya da gizli gizli hoşlandığınız kişiye alacağınız yılbaşı hediyesi alternatiflerini sizin için derledik.

Ofiste yılbaşı çekilişi sonrasında iş arkadaşına alınabilecek hediyelerden biri tam da sizin için!

Nostaljik Lezzetler Hediye Sepeti

hf4774

Yılbaşı çekilişinde size kim çıkarsa çıksın, eğer stajyer değilse mutlu edecek tüm detaylar Nostaljik Hediye Sepeti’nde! Cino’dan leblebi tozuna, sulugöz sakızdan para çikolataya 90’ların vazgeçilmez lezzetleri ile ofiste heyecan yaratabilirsiniz.

Tatlı Yılbaşı Sürprizi Kek Buketi 

gr677 (1)

Yemekten hoşlanan iş arkadaşlarına tam da ağızlarına layık bir yılbaşı hediyesi alternatifi! Lezzetli hediyeyi tüm ofis yiyeceğinizi de unutmayın!

Mutlu Yıllar Meyve Buketi

gr1618

Ofisin en tatlı kızına en tatlı hediye! Birbirinden lezzetli meyvelerle yılbaşı partisinin en çok ilgi gören sürprizini siz yapacaksınız.

D’s Damat Kol Düğmesi, Kravat Set 

hf3343

Çekilişte size müdürünüz çıktı ve şu an ‘nerelere gitsem’ diye mi düşünüyorsunuz? Korkmayın! Risk almadan prestijli bir hediyeyle O’nu mutlu edebilir ve ikili ilişkilerinizi daha da samimi hale getirebilirsiniz.

Kişiye Özel İkili Şarap Kadehi

hf287-

Müdürünüz kadın mı? Sizin de üzülmenize gerek yok! ‘Şarap gibisiniz’ kart notunu eklemeyi de unutmayın! 🙂