Öğretmenlere Özel Hediye Alternatifleri

Her yıl 24 Kasım’da kutlanan Öğretmenler Günü’ne bu yıl da fazla zaman kalmadı. Yararlı bilgiler öğretmek için çabalayan öğretmenlere en unutulmaz desteği hediyenizle verin! Çünkü onların en çok desteğe ihtiyaçları var!

Öğretmenler Günü hediyeleri ile yeni öğretmen olarak çalışmaya başlayan sevdiklerinizi sevindirebileceğiniz gibi eğitiminiz için yıllarını harcamış ya da hala harcayan emektar öğretmenlerinizi de mutlu edebilirsiniz.

Öğretmenler için en özel günü Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediye alternatifleri ile unutulmaz kılmanız mümkün! Üzerine yazacağınız isim ve mesajlarla anlam kazanacak Öğretmenler Günü hediyeleri, emin olun ki uzun yıllar unutulmayacak. Bir eşlerinin daha bulunmaması özellikleri ile diğer hediyelerden ayrılan Öğretmenler Günü için kişiye özel hediye seçeneklerini sizin için listeledik.

İsme Özel Ahşap Kutulu Kalem

Bir öğretmenin olmazsa olmazı tükenmez kalem, kişiye özel haliyle daha da anlamlı! Şık ahşap kutusu üzerine dilediğiniz ismi yazdırabileceğiniz tükenmez kalem, öğretmen sevdiklerinizin vazgeçilmezi olacak.

hf2764

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Duvar Saati

Öğrencilerine yeni bilgiler öğretmen için tüm zamanını harcayan öğretmenlere zamanın değerini Kişiye Özel Duvar Saati ile gösterin!

hf3230

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Bardak

Öğretmen sevdiklerinize özel olarak hazırlanan bardak, masa üstlerinin vazgeçilmez parçası olacak. Öğretmenler Günü bardak üzerine dilediğiniz ismi yazdırabilirsiniz.

hf4530

Kişiye Özel Sütlü Harf Çikolata

Her şeyin en tatlısını hak eden öğretmenlere en tatlı Öğretmenler Günü hediyesi! Harf çikolata üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.

ck124_

Kutlama Sepeti

İşte tüm sınıfça unutulmayacak bir Öğretmenler Günü geçirtmenizi sağlayacak ayaklı kutlama sepeti! Üzerine dilediğiniz mesajı yazdırarak kişiye özel hale getireceğiniz kek sepeti, lezzetiyle büyüleyecek.

gr637

Her şeyin en özel ve tatlısını hak eden öğretmenler için bu Öğretmenler Günü’nü unutulmaz kılmak işte bu kadar kolay!