Parçalar Bileştikçe Anlam Kazanan Hediye Puzzle

Parçaların biraraya getirilmesi ile oluşan puzzelar boş zamanların değerlendirmek için en keyifli oyuncaklardan biri diyebiliriz. Gerek resim olarak gerekse şekil olarak birçok çok puzzle bulunuyor. Aklınıza gelen birçok şeyi puzzle konseptine sokmak mümkün.

Dünyada ünlü ressamların tablolarından süper kahramanınıza kadar birçok görsel puzzle konsepti ile satılıyor. Bu yazımızda size önereceğimiz puzzle seçenekleri daha çok özel günler için hediye alternatifi olabilir. Bu konsept puzzelar üzerine istediğiniz ismi ve mesajı yazdırabilirsiniz.Parçalar birleştikten sonra ortaya çıkan puzzle bir ömür boyu unutulmayacak ve saklanacak bir hediye olacak!

Kişiye Özel Love Kalp Puzzle
Kişiye Özel Love Kalp Puzzle, ‘seni seviyorum’ demenin en özel yollarından biri olacak. Parçalar birleştikçe büyük aşkınızın simgesi ortaya çıkacak!

kisiye-ozel-love-kalp-puzzle-hf3108

Kişiye Özel Eşşeklik Ettim Puzzle
Kişiye Özel Eşşeklik Ettim Puzzle özür dilemenin en sevimli yolu olacak. İstemeden de olsa kalbini kırdığınız sevdikleriniz bu hediye ile kesinlikle sizi affedecektir. Birleştirilen her parça affedilme olsalığınızı yükseltecek.

kisiye-ozel-esseklik-ettim-puzzle-hf3592

Superman Temalı 27 Parça Kalp Puzzle
Hayatınızın süper kahramanına en süper hediyeyi vermeye ne dersiniz? Superman Temalı 27 Parça Kalp Puzzle en özel yerde saklanacak ve uzun yıllar unutulmayacak! Puzzle üzerine istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.

kisiye-ozel-superman-temali-27-parca-kalp-puzzle-hf3573-1-1
Kişiye Özel 27 Parça Smiley Puzzle
Aşkınızın parçalarını birleştirecek bir hediyeye ne dersiniz? Kalp şeklinde olan Kişiye Özel 27 Parça Smiley Puzzle üzerine istediğiniz ismi ve mesajı yazdırabilirsiniz!

kisiye-ozel-27-parca-smiley-puzzle-hf4466-1-1