Pipo Setleri ve Fiyatları (Başlangıç & Profesyonel)

Pipo içmeye başlamaya niyetiniz var ve nerden, nasıl ve hangi ekipmanlarla başlamanız gerektiğinizi bilmiyor musunuz?

Bu yazımız tam size göre. Çeşitli türleri bulunan ve basitçe tütün tüketmekten daha çok bir kültür ve yaşam biçimi olarak görülen pipo içme kültürünü ve sizler için seçtiğimiz 10 adet başlangıç ve profesyonel pipo setlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Görsel; çiçeksepeti

Hem ekipmanlarının, hem tütününün hem de piponun kendisinin binlerce çeşidi olması sebebiyle pipo ve ekipmanlarını seçmek başlangıç için çok zordur. Dinginlik ve bilgelik gibi kavramları çağrıştıran pipolara kötü başlangıç yapmak sizi bu kültürden soğutabilir. Bu yüzden pipo setleri başlangıç ve profesyonel olmak üzere ikiye ayrılır. Siz de bu listede kendi seviyenize uygun pipo setinizi bulduktan sonra hemen sipariş verebilir, bu hobiye uygun fiyatlı ve kaliteli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Buraya tıklayarak pipo setleri ve fiyatlarını görebilir, online alışveriş yapabilirsiniz:

1- Şahin Pipo Gül Ağacı Kökü Kuyruklu Yıldız Ahşap Pipo Seti Pt29-1

Görsel; çiçeksepeti

Bilezik kısmı 925 ayar gümüşten ve gövdesi gül ağacı kökünden imal edilen bu eşsiz pipo seti profesyonel pipo kullanıcıları için ideal. İçerisinde pipo filtresi, çelik pipo kaşığı, metal pipo çakmağı, 10 adet pipo temizleme fırçası, pipo masa ayağı, kadife puro kesesi ve 1 adet pipo nasıl içilir el kitabı ile birlikte özel kutusunda gönderilen bu özel seti 549,99 Tl ilk uygun fiyatıyla hemen sipariş edebilirsiniz.

 

2- Falconetti Maun Ağacı Mat El Yapımı Pipo Seti Pt84-1

Görsel; çiçeksepeti

Başlangıç düzeyi için ideal olan Falconetti marka bu özel pipo setinin içerisinde 1 adet Falconetti pipo, 15 adet temizleme fırçası, 1 adet pipo çantası, 1 adet 3 parça pipo kaşığı, 10 adet filtre, 1 adet pipo ayağı ve 1 adet pipo içme kılavuzu bulunmakta. 181,99 Tl’lik fiyatıyla pipoya başlangıç yapmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat.

3- Şahin Pipo Gül Ağacı Kökü 3 Yıldız Ahşap Pipo Seti Pt27-1

Görsel; çiçekepeti

Profesyonel seviyede pipo tüketicileri için özel olarak imal edilen ve özel kutusunda satılan bu eşsiz set ile 1 adet gül ağacı kökünden Şahin pipo, 10 adet pipo filtresi, 1 adet çelik pipo kaşığı, 1 adet pipo çakmağı, 10 adet pipo temizleme fırçası, 1 adet pipo masa ayağı, 1 adet kadife pipo kesesi, 1 adet pipo nasıl içilir el kitabına sahip olacaksınız. Sadece 511,99 Tl’lik hesaplı fiyatıyla hemen sipariş edebilir, bu eşsiz setin tadını çıkarabilirsiniz.

 

4- Falconetti Maun Ağacı Parlak El Yapımı Pipo Seti Pt83-1

Görsel; çiçeksepeti

Maun ağacından el yapımı olarak imal edilen bu özel Falconetti piponun yanında 15 adet temizleme fırçası, 1 adet pipo çantası, 1 adet 3 parça pipo kaşığı, 10 adet filtre, 1 adet pipo ayağı ve 1 adet pipo içme kılavuzuna sadece 181,99 Tl’lik fiyat etiketiyle sahip olabilirsiniz. Başlangıç seviyesine uygun ve hesaplı fiyatıyla hemen sipariş edebilirsiniz.

 

5- Şahin Pipo Gül Ağacı Kökü Profesyonel Ahşap Pipo Seti Pt26-1

Görsel; çiçeksepeti

Profesyonel pipo tüketicileri için kaçırılmayacak bir ürün olan Şahin Gül Ağacı Kökü seti ile 1 adet gül ağacı kökünden Şahin pipo, 10 adet pipo filtresi, 1 adet çelik pipo kaşığı, 1 adet pipo çakmağı, 10 adet pipo temizleme fırçası, 1 adet pipo masa ayağı, 1 adet kadife pipo kesesi, 1 adet pipo nasıl içilir el kitabına sahip olacaksınız. Lazerle yapılmış desen işlemeli kutusu ile birlikte gönderilen bu özel ürüne sadece 597,99 Tl’lik emsalsiz fiyatıyla hemen sahip olabilirsiniz.

 

6- Falcon Metal Saplı Kafası Çıkan Pipo ve Yedek Kafa Seti Pt23-1

Görsel; çiçeksepeti

İngiliz pipo üreticisi Falcon tarafından özel olarak tasarlanan bu set ile birlikte yedek kafalara ek olarak 25 adet falcon filtre ve 3 adet pipo temizleme çubuğuna da sahip olacaksınız. Yedek pipo kafalarını başka pipolarınızla da kullanmaya olanak sağlamasına ek olarak 648,99 Tl’lik fiyatı da tercih sebebi.

 

7- Şahin Pipo Gül Ağacı Kökü Profesyonel Ahşap Pipo Seti Pt28-1

Görsel; çiçeksepeti

Profesyonel pipo kullanıcılarına uygun, gül ağacı kökünden üretilmiş bu özel Şahin pipo ile birlikte 10 adet pipo filtresi, 1 adet çelik pipo kaşığı, 1 adet pipo çakmağı, 10 adet pipo temizleme fırçası, 1 adet pipo masa ayağı, 1 adet kadife pipo kesesi, 1 adet pipo nasıl içilir el kitabına sahip olacaksınız. Özel kutusunda ve özenle hazırlanan içeriğiyle ile birlikte bu set 597,99 Tl’lik fiyat etiketiyle profesyonel pipo kullanıcılarını bekliyor.

 

8- Falconetti Maun Ağacı Parlak El Yapımı Pipo Seti Pt85-1

Görsel; çiçeksepeti

Falconetti tarafından özel olarak imal edilen bu set 1 adet Falconetti pipo, 15 adet temizleme fırçası, 1 adet pipo çantası, 1 adet 3 parça pipo kaşığı, 10 adet filtre, 1 adet pipo ayağı ve 1 adet pipo içme kılavuzu içeriyor. Kalitesi ve başlangıç seviyesi için ideal olması ile bilinen Falconetti yapımı bu özel sete sadece 181,99 Tl’ye sahip olabilirsiniz.

 

9- Şahin Pipo Gül Ağacı Kökü 3 Yıldız Ahşap Pipo Seti Pt25-1

Görsel; çiçeksepeti

Profesyonel pipo tüketicilerinin vazgeçilmez markalarından olan Şahin Pipo’nun ürettiği bu özel set 1 adet gül ağacı kökünden Şahin pipo, 10 adet pipo filtresi, 1 adet çelik pipo kaşığı, 1 adet pipo çakmağı, 10 adet pipo temizleme fırçası, 1 adet pipo masa ayağı, 1 adet kadife pipo kesesi, 1 adet pipo nasıl içilir el kitabı içeriyor. Siz de hemen sipariş vermek isterseniz bu eşsiz ve uygun fiyatlı sete sadece 511,99 Tl’ye sahip olabilirsiniz.

10- Şahin Pipo Gül Ağacı Kökü Kuyruklu Yıldız Ahşap Pipo Seti Pt24-1

Görsel; çiçeksepeti

Profesyonel pipocular için özel olarak imal edilen bu set ile birlikte 1 adet gül ağacı kökünden Şahin pipo, 10 adet pipo filtresi, 1 adet çelik pipo kaşığı, 1 adet pipo çakmağı, 10 adet pipo temizleme fırçası, 1 adet pipo masa ayağı, 1 adet kadife pipo kesesi, 1 adet pipo nasıl içilir el kitabına sahip olabilirsiniz. Desenli özel kutusunda gönderilen bu eşsiz sete sadece 549,99 Tl’ye sahip olabilirsiniz.

Tüm pipo modellerini ve fiyatlarını incelemek için tıklayın.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*