Sevdiklerinize En Şık Masa Üstü İsimlik Hediyeleri

masa üstü isimlik hediyeleri

Ofis ortamındaki çalışma masalarının en şık aksesuarlarından olan isimlikler; prestijin en önemli simgesi olarak görülüyor. Bu nedenle üst düzey görevlerdeki iş insanlarının büyük bir çoğunluğunun masasında isimlik yer alıyor. Sevdiğiniz bir kişiye yeni işini tebrik etme ya da terfisini kutlamak için hediye almayı düşünüyorsanız masa üstü isimlikler; en ideal seçim oluyor. Farklı ofis hediyesi fikirleri için ise yazımıza göz atabilirsiniz.

 Masa Üstü İsimlik Hediye Önerileri

Masaüstü isimlikler; yeni işe başlayan ya da terfi alan çalışanları tebrik etmek amacıyla verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alıyor. Kişinin konumuna göre malzemesi, büyüklüğü ve fonksiyonları değişebilen masaüstü isimlikler; kişiye özel olarak hazırlandığı için de tercih ediliyor. Bazı durumlarda ofisteki çalışma masasının üzerine herhangi bir dekoratif obje satın almaktan çok daha cazip olan bu isimliklerle, sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz.

Kristal Masa İsimliği

Kişiye özel isim baskısıyla gönderilen kristal masa isimlikleri, ofisteki çalışma masasının üzerinde oldukça şık bir görünüm yaratıyor. Farklı renk seçeneklerinin sunulduğu isimliklerde; kalem ve saat gibi çok özel ve kaliteli parçalar da yer alıyor. Tamamen el işçiliği ile ve birinci kalite kristal cam malzemeden yapılan masa isimliklerini özellikle üst düzey görevlere gelmiş olan sevdiklerinize gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.

Cam Masa Üstü İsimlik                                                      

Genellikle yöneticiler tarafından tercih edilen cam masa üstü isimlikler; özel rodajlı kesimleri ve birinci sınıf cam malzemeleriyle oldukça dikkat çekiyor. Tamamen kişiye özel olarak hazırlanabilen ürünlerden isimler; metal plakaya yazılıyor. Böylece isimliğinin tüm parçaları arasında estetik bütünlük sağlanmış oluyor. Setin içerisinde kalem, saat ve notluk da yer alıyor. 

Ağaç Masa Üstü İsimlik

Daha otantik ve samimi bir isimlik arayanların ilk tercihleri arasında yer alan ağaç malzemeden üretilen masa üstü isimlikler; fazla resmiyet gerektirmeyen işlerde çalışan kişiler için uygun oluyor. İsimliğin üzerine lazer baskı tekniğiyle hem isim hem de unvan yazılabiliyor. Doğal ağaçtan yapılan ürünler vernikli olarak sunuluyor.

Desenli Masa Üstü İsimlik

Masa üstü isimlik olarak sıra dışı bir tasarım ve çok daha samimi bir ürün arayanlar için üretilen desenli isimlikler; çalışma masalarının üzerinde oldukça şık bir etki bırakıyor. Özel mdf malzemeden üretilen ve özel motiflerle işlenmiş olan isimmliklere; kişiye özel olarak isim ve unvan yazılabiliyor. Uzun yıllar boyunca zevkle kullanılabilecek ürün, ofis ortamında çalışan kişilere gönderilebilecek en güzel hediyelerin başında geliyor. Kahverengi ve gri gibi farklı renk seçeneklerinin bulunduğu isimliklerde kalemlik de yer alıyor.  

Masa Üstü İsimlik ile ilgili Merak Edilenler

  • Masa Üstü İsimlik Neden Kullanılır?

Önceleri yalnızca unvanı ve ismi belirtmek amacıyla kullanılan isimlikler; son yıllarda masa üstü dekoratif obje olmanın yanı sıra prestij göstergesi olarak da tercih ediliyor.

  • Masa Üstü İsimliklere Nasıl Baskı Yapılır?

Genellikle isme özel isimlikler için lazer baskı yöntemi kullanılıyor. Lazer baskı yönteminde ürün deforme olmuyor ve isim çok daha kalıcı hale geliyor.

  • Kimler Masa Üstü İsimliği Kullanmalı?

Özellikle ofiste kendine ait özel bir çalışma masası olan ve sık sık müşteriler tarafından ziyaret edilen çalışanların masalarında mutlaka isimlik bulunması gerekiyor.

  • Masa Üstü İsimlik Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Masa üstü isimlik seçiminde ebat oldukça önemli detaylar arasında yer alıyor. Bu nedenle hediyeyi satın almadan önce hediye alacağınız kişinin masasının ölçüsünü öğrenmenizde yarar var. Ayrıca matlaşmayan, deforme olmayan ve yazıları silinmeyen malzemelerden yapılan ürünleri tercih etmek gerekiyor.

Siz de sevdiklerinize yeni işe başladıklarında ya da terfi aldıklarında şık bir masa üstü isimlik hediye etmek istiyorsanız birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünler için ciceksepeti.com’u ziyaret edebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*