Sevgiliye Alınacak Kişiye Özel Hediyeler

Sevgiliniz, O’na aldığınız hediyelerden artık sıkıldı ve ilk günkü gibi tepkiler vermiyor mu? O halde kişiye özel hediye alternatiflerine bir göz gezdirmenin zamanı gelmiş demektir.

Kişiye özel hediyeler, her zaman diğer hediye seçeneklerinden daha çok ilgi çeker ve uzun süre unutulmaz. Çünkü kişiye özel hediyelerin bir benzerine daha rastlanmaz. Sadece O kişiye özeldir ve hep öyle kalacaktır.

Kişiye Özel Hediye

 

İşte manevi değer bu kadar büyük bir hediye ile en özel kişiye sürpriz yapmak isteyenlere birkaç kişiye özel hediye önerimiz var! Bir göz atmanız yararınıza olacaktır.

Kişiye Özel Duvar Saati

Kişiye özel aşk duvar saati ile zaman hep aşkınızı gösterecek. O’nun her an yanında olamasanız da varlığınızı her saate baktığında hatırlatacaksınız. Üstelik kişiye özel saat üzerine dilediğiniz isim ve mesajı da yazdırarak hediyenizi özelleştirebilirsiniz.

 

hf320

Kişiye Özel Sevimli Beyaz Peluş

Sevimli mi sevimli peluş ayı üzerine sevdiğinizin ismini yazdırabilir, O’na odasında aşkla saklayabileceği bir hediye verebilirsiniz.

hf3986

 

Kişiye Özel Çifte Kumrular Aşk Ödülü

Bu büyük aşka bir de ödül yaraşır! Üzerine yazdıracağınız isim ve mesajınızla özelleşecek aşk ödülü, ev ve ofislerin en güzel yerinde sergilenecek.

hf3476

Kişiye Özel Sihirli Aşk Kupa

Ve kişiye özel hediyelerin olmazsa olmazı kupalar! Aşk kupa üzerindeki oyunun kazananı siz belirleyin! Kupa üzerine dilediğiniz isim ve mesajı yazdırabilirsiniz. Üstelik sihirli kupa özelliği ile kupa üzerindeki görsel ve yazılar sadece sıcak içecek ile doldurulduğunda kendini gösterecek.

hf313

 

 

Sürprizler, hayatınızı güzelleştirecek sihirli anlardır. Bu sihir, hayatınızın her anında sizinle olsun!