Sihirli Kupa Nedir?

Bir kupa düşünün ki sadece bir kişiye özel olsun! O kişi istediği zaman kupa üzerindeki görseli ya da mesajı görsün! Birbirinden ilginç ve özel sihirli kupalar ile bu isteğinize ulaşmanız mümkün!

Sihirli kupaların en önemli özelliği, içerilerine sıcak su ve benzer içecekler ile doldurulduğunda görselleri göstermeleridir. Normal haliyle siyah, normal bir kupayı andıran görüntü bu özellik ile bir anda kişiye özel bir kupa haline gelerek unutulmaz bir sürpriz yaratabilir.

Sevdikleriniz için ilginç ve özel bir sürpriz yaratmak isteyenlerin başvuracağı sihirli kupaların hediyeyi aldıktan sonra bir merak oluşturacağı kesin! Siz sadece kupa üzerindeki görseli belirleyin ya da belirlenenler arasından seçin! Hediyeniz karşısında sevdiklerinizin yüzünde oluşacak mutluluk, küçük bir sürprizle neler yaratabileceğinizi size hatırlatacak.

Sevgiliniz için ismine özel ya da aşk dolu bir kupa oldukça uygun bir hediye alternatifi olduğu gibi arkadaşlarınız için de tuttuğu takıma özel bir kupa ideal! Aynı zamanda mesleklere göre de bir kupa tercihi yapabilirsiniz.

Siz de sevdiklerinizi özel bir sürprizle mutlu etmek isteyenlerdenseniz, sihirli kupalar tam da aradığınız gibi bir hediye!

Sihirli kupa üzerine isterseniz dilediğiniz resmi özel olarak bastırabileceğinizi de hatırlatalım.