Tablo Duvar Saatleri: 20+ Şık Saatli Tablo Modeli

Son yılların yükselen trendi tablo duvar saatleri, neredeyse her evde bulunan tablo ve duvar saati konseptini tek bir potada eritiyor. Sanatın işlevsellikle buluşmasına yeni bir yorum getiren bu popüler ve şık ürünlerden 20 tanesini sizler için derledik. Keyifli okumalar.

İnsanlığın ilk medeniyetlerden beri zamanın bilincinde olma ve sanat yapma isteğinin günümüzdeki modern yorumu olan tablo duvar saatleri, son yılların en çok aranan ev hediyelerinden. Evlerin dekorasyonuyla uyum içerisinde olan ve bulunduğu yere bambaşka bir hava katan bu şık ve özel tablo duvar saatlerinden en beğendiğinizi hemen online sipariş edebilir, dostlarınıza ya da kendinize şık ve hesaplı bir hediye verebilirsiniz.

Tüm duvar saat modellerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:

Hediyelik Duvar Saatleri

Şimdi seçtiğimiz modellere göz atalım;

1- Çay Saati Özel Tasarım Tablo Duvar Saati

şık duvar saati

Görsel; çiçeksepeti

Çay severlerin görür görmez etkileneceği, kalitesi ve dekoratif olması sebebiyle mükemmel bir hediye adayı. Siz de çay içmekten keyif alan dostlarınıza bu anlamlı özel tasarım duvar saatini hemen sipariş edebilirsiniz.

 

2- Galata Kulesi Canvas Tablo Duvar Saati

şık duvar saati

Görsel; çiçeksepeti

Evinizde ya da ofisinizde sıcak çayınızı veya kahvenizi yudumlarken, bu eşsiz Galata Kulesi baskılı duvar saati size huzur verecek. 3 ayrı plakadan oluşan bu özel set ile hem evinize/ofisinize yeni bir hava katabilir hem de sanat ve işlevselliği bir arada bulundurmanın tadını çıkartabilirsiniz.

 

3- Kişiye Özel Ahşap Dekoratif Tablo Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Sevdiklerinize ya da kendinize özel bir hediye arıyorsanız bu özel tasarım tablo duvar saati tam size göre. Üzerine istediğiniz yazı ya da görseli işletebileceğiniz, tasarımı ile göz kamaştıran bu özel ürünü hemen sipariş edebilir, sevdiklerinizin ya da kendi evinizin havasını değiştirebilirseniz.

 

4- Kahvaltı Saati Özel Tasarım Tablo Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Kahvaltıyı vazgeçilmez olarak gören, kahvaltısız güne başlayamayan dostlarınız için özel olarak üretilen bu eşsiz tablo duvar saatini hemen sipariş edebilir, sevdiklerinizin evlerinin çehresini değiştirebilirsiniz.

 

5- Paris ve Çiçek Temalı Canvas Tablo Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Paris ve çiçek temalı, 3 parçadan oluşan bu özel tasarım tablo duvar saati ile zamanın hesabını tutmak hiç bu kadar sanatsal olmamıştı. Siz de hemen bu eşsiz tablo duvar saatini sipariş edebilir, sanatın ve zamanın ruhunu bir arada hissedebilirsiniz.

 

6- Kişiye Özel Ağaçkakan Tasarımlı Ahşap Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Üzerine özel olarak isminizi yazdırabileceğiniz ve üzerinde durduğu saati kemiren bir ağaçkakan figürü bulunan bu sanat harikası ürün sevdikleriniz için mükemmel bir hediye adayı.

7- Bira Türleri Tablo Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Bira hayranı dostlarınız için bir ev ya da ofis hediyesi arıyorsanız bu ürün tam size göre. Bira çeşitlerini içeren özel tasarımı ile evinizin/ofisinizin duvarlarını süslemeyi hakeden bu eşsiz tablo duvar saatini hemen sipariş edebilirsiniz.

8- Kişiye Özel Büyük Dünya Haritası Ahşap Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Dünya haritasının üzerine sevdiklerinizin ismini yazdırabileceğiniz, hem dekoratif hem de işlevsel bu özel tasarım duvar saati ile dostlarınıza özel bir sürpriz yapabilirsiniz.

9- Orkide Canvas Tablo Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Orkide severler için özel olarak tasarlanan bu canvas tablo duvar saati ile evinize ya da ofisinize yeni bir soluk getirebilir, saate her baktığınızda huzur bulabilirsiniz.

 

10- Müzisyen Kız Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Mdf üzerine Uv teknolojisi ile özel olarak oluşturulan bu özel tasarım Müzisyen Kız duvar saati ile müziksever dostlarınızın yüzünde gülümseme oluşturabilirsiniz.

 

11- Eskitme Osmanlı Canvas Tablo Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Eskitme tarzı ile Osmanlı motiflerini yansıtan, 3 parçalı bu özel tablo duvar saati ile evinizin duvarlarını süsleyebilir, hemen sipariş ederek evinize bambaşka bir hava katabilirsiniz.

 

12- Eski Bisiklet Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Evine ya da ofisine retro dokunuşlar yapmak isteyenler için özel tasarlanan bu duvar saatini hemen sipariş verip sanatı ve işlevselliği aynı potada eritmenin tadını çıkarabilirsiniz.

 

13- Kişiye Özel Siyah Beyaz Tasarımlı Ahşap Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Fanatik Beşiktaşlı dostlarınıza ev hediyesi seçmekte zorlanıyorsanız bu ürün tam size göre. İstediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz bu özel tasarım ürün ile Beşiktaşlı dostlarınıza unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

 

14- Dinazor İskeleti Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Üzerinde bulunan dinazor iskeleti motifi ile tüm dikkatleri üzerine çeken bu eşsiz duvar saati ile misafirleriniz gözlerini duvar saatinizden alamayacak.

 

15- Kişiye Özel Ahşap Dekoratif Tablo Duvar Saati 2

Görsel; çiçeksepeti

Çiçek sever dostlarınıza özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, bu kişiselleştirilebilir eşsiz ürün ile onlara unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

 

16- Deadpool Dekoratif Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Deadpool hayranları için özel olarak üretilen, Uv teknolojisi ile basılan bu özel Deadpool temalı duvar saatini hemen sipariş edebilir, evinizin dekorasyonuna renk katabilirsiniz.

 

17- Retro Horoz Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Evinizin ya da ofisinizin duvarlarına renk katacak bu özel tasarım Retro Horoz duvar saatini hemen sipariş edebilir, sıradışılığın keyfini sürebilirsiniz.

 

18- Simpsonlar Temalı Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Simpson hayranlarının yüzünü güldürecek, evlerinde mutlaka görmek isteyecekleri bu eşsiz duvar saatini online olarak sipariş edip tadını çıkarabilirsiniz.

 

19- Araba Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Klasik otomobil görünümüyle diğer duvar saatlerinden oldukça farklı görünen bu özel ürün ile evinizin dekorasyonuna yepyeni bir hava katabilirsiniz.

 

20- İtalya Temalı Duvar Saati

Görsel; çiçeksepeti

Saate her baktığınızda sizi İtalya’nın dar sokaklarındaymış gibi hissettirecek bu eşsiz ürünü online olarak hemen sipariş edebilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*