Yeni Evlenenler için Kişiye Özel Ev Hediyesi Önerileri

kişiye özel ev hediyeleri

Düğün telaşının ardından her yeni çiftin en büyük uğraşı; evlerini güzelleştirmek ve evlerindeki eksikleri gidermek oluyor. Yeni evlenenleri mutlu etmek ve hayatları boyunca birlikte mutlu bir yaşam sunmalarını dilemek amacıyla gelenekler gereği çifte ev hediyesi gönderiliyor. Bu noktada çiftin zevkle kullanacağı ya da evine uyum sağlayacak hediyeler seçmek önem taşıyor. Sevdiğiniz bir çift yeni evlendi ise ev hediyesi seçerken hobilerini, uğraşlarını ya da ihtiyaçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Kitap okumayı seven çiftlere kitap temalı dekoratif ürünler ya da mutfakta vakit geçirmeyi seven bir çifte hediye mutfak eşyaları alabilirsiniz. 

Kişiye Özel Ev Hediyesi

Ev hediyesini çok daha kullanışlı ve keyifli bir hale dönüştürecek tüyoların başında kişiye özel ev hediyesi seçmek geliyor. Bir saat, fincan, çerçeve, termos ya da ayna alacak olsanız dahi; bunu kişiye özel olan ürünlerden tercih ederek çok daha heyecan uyandırıcı bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Satın aldığınız ürüne çiftin bir fotoğrafını ya da isimlerini eklettirerek onların kullanmaktan keyif alacakları bir hediyeye sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kişiye özel ev hediyesi alarak yeni evli çifte gelen hediyelerden tamamen farklılaşacak bir hediye seçme fırsatı da yakalayabilirsiniz. Böylece sevdikleriniz için aldığınız hediyeyi çok daha unutulmaz ve özel kılabilirsiniz. Bunun yanı sıra göndereceğiniz hediyeye, çift için güzel dileklerin bulunduğu bir not ekletmeyi de unutmamalısınız.

Yeni Evli Çiftlerin Hoşuna Gidecek Hediyeler

Elbette herkesin seveceği ve memnuniyetle kullanacağı hediye aynı olmuyor. Bu yüzden kişiye özel hediyeler tercih etmek daha doğru bir tercih haline geliyor. Ancak bazı hediyeler var ki her yeni evli çifti memnun etmeyi başarıyor. Özellikle pek çok çift, evlerinde kullandıkları eşyalarda ya da mobilyalarda fotoğraflarını, isimlerini veya isimlerinin baş harflerini görmekten oldukça hoşlanıyorlar. Bu nedenle hediye seçiminizde kişiselleştirilebilir hediyeleri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Ev Hediyeleri

Ev hediyeleri denildiğinde akla ilk olarak dekoratif eşyalar gelse de ev hediyesi olarak düşünülebilecek çok sayıda farklı ürün bulunuyor. Çiftin devamlı olarak kullanabileceği teknolojik ürünler, sofra ürünleri, tekstil ürünleri ya da küçük mobilyalar da harika birer ev hediyesine dönüşebiliyor. Bu nedenle ev hediyesi ararken hem bütçenize hem hediye alacağınız çiftin zevkleri ve ihtiyaçlarına uygun çok sayıda seçenek bulabilirsiniz.

Akıllı Saksı

Yeni evlenen çifte hem çiçek hem de hediye göndermek istiyorsanız akıllı saksı tercih edebilirsiniz. Saksı görünümlü bu ürünlerde bluetooth hoparlör özelliği de bulunuyor. Böylece hediye göndermek istediğiniz kişilere hem şık hem de kullanışlı bir hediyeyle sürpriz yapabilirsiniz. Üstelik ürünün üzerine görsel, fotoğraf ya da yazı eklettirerek hediyeyi kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca akıllı saksı yerine kişiye özel fotoğraflı sukulentleri de tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf Çerçeveleri

Güzel fotoğraflarla dolu fotoğraf çerçeveleri her eve fazlasıyla yakışan dekoratif ürünlerin başında geliyor. Sevdiğiniz yeni evli çifte, tarzına uygun çok şık fotoğraf çerçeveleri gönderebilir, içindeki fotoğrafları onlar için seçerek ürünü çok daha özel bir hale getirebilirsiniz. Fotoğraf çerçevesi olarak evlere benzersiz bir şıklık katacak; dönme dolap, fotoğraf askısı, saat ve fotoğraf ağacı şeklinde çok sayıda alternatif bulunuyor.

Mutfak Ürünleri

Kişiselleştirilmiş mutfak ürünleri de evde yemek yapmaktan hoşlanan yeni evli çiftlere hediye edilebilecek ürünler arasında yer alıyor. Üstünde çiftlerin fotoğraflarının ya da isimlerinin bulunabileceği kupa, önlük, kahve fincanı, rakı standı ya da mutfak aynası ürünlerine göz atabilirsiniz. 

Ev Hediyesi ile ilgili Merak Edilenler

  • Ev Hediyesi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Sevdiğiniz bir kişiye ev hediyesi alırken, öncelikle onun zevklerini ve beğenilerini göz önünde bulundurmalısınız. Evinin dekorasyonunu bilmiyorsanız genel tarzına uygun ve kullanışlı ürünlere yönelebilirsiniz. 

  • Ev Hediyesini İlgi Çekici Hale Getiren Detaylar Nelerdir?

Kişiye özel ev hediyesi, herkes tarafından sevilen ve beğeniyle karşılanan hediyelerden olsa da bu hediyeyi daha ilgi çekici hale getirmek için küçük bir notla birlikte gönderebilirsiniz. Notta, yeni evli çiftin mutluluğunu paylaştığınızı dile getirebilirsiniz.

  • Ev Hediyesi Alırken Hangi Hediyelerden Uzak Durmak Gerekir?

Aile bireylerinin tarzına uymayan ve kullanamayacakları bir hediye almak, doğru bir tercih olmaz. Bunun yanı sıra çiftin evinde halihazırda bulunan hediyelerden de uzak durmak gerekiyor. Yeni evli çiftin hangi ürünlere ya da dekoratif eşyalara ihtiyaçları olduğunu, evini daha önce ziyaret etmiş kişilerden öğrenebilirsiniz.

  • Ev Hediyesi için Kimlere Danışılabilir?

Ev hediyesi alırken çiftin aile büyüklerine, kardeşlerine ya da yakın arkadaşlarına fikirlerini sorabilirsiniz. Ancak ev hediyesi alınacağı zaman çiftin fikrini almak da hiç yanlış değil. Böylece çiftin henüz satın almadığı ve ihtiyaç duyduğu ürünleri ya da evlerinin dekorasyonuna uygun ürünleri daha kolay seçebilirsiniz.

Siz de dünya evine giren mutlu çifte güzel bir ev hediyesi alarak hem onları mutlu etmek hem de her baktıklarında sizi hatırlamalarını sağlamak istiyorsanız ciceksepeti.com’da bulunan birbirinden şık ve kullanışlı, kişiye özel ev hediyelerine göz atabilirsiniz. Her eve ve her tarza yakışacak çok sayıda ev hediyesini incelemek ve hemen sipariş vermek için ciceksepeti.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*