Yılbaşı Oyunları : 8 Farklı Süper-Keyifli Kutu Oyunu

Koskoca bir yılı geride bırakıp yepyeni bir yıla başladığımız gecede kim dostlarıyla hem mücadele edip hem de eğlenmeyi istemez ki! Yılbaşı kutlanan evin süslemelerine, geceye özel hazırlanan yemeklerine ek olarak bir de mutlaka kutu oyunu arar gözlerimiz. Siz de çam ağacınızı süslemeden önce hala hangi kutu oyununu almanız gerektiğine karar veremediyseniz, bu yazımızda sizler için hazırladığımız 8 adet birbirinden farklı ve süper keyifli kutu oyunu arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Keyifli okumalar.

Görsel; çiçeksepeti

Dünyada yüzyıllardır kutlanan Türkiye’de ise 1930’larda kutlanmaya başlanan yılbaşı geceleri hepimiz için özel olmuştur. Eğer siz de ailecek ya da dostlarımızla beraber kutladığımız yılbaşı gecelerinde klasik tombala oyunlarından sıkıldıysanız ve yeni eğlenceler arıyorsanız bu yazımız tam size göre. Türkiye’de ve dünyada milyonlarca hayranı bulunan ve eğlencesi garanti süper keyifli kutu oyunlarını sizler için özenle hazırladık. Siz de en beğendiniz kutu oyununu hemen sipariş edebilir, yeni yıla eğlence dolu bir başlangıç yapabilirsiniz. Keyifli okumalar.

1- Superfootball Kutu Oyunu

Görsel; çiçeksepeti

Kutu oyun dünyasına yeni bir soluk getiren Superfootball ile sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi yaşabilirsiniz. Kaleciden başlayarak takımınızı kurun ve oyunun sonunda Şampiyon ya da Gol Kralı olma heyecanını yaşayın. Hakemin kartlarından kaçarken gol atabilir ya da rakiplerinizi mağlup edip kasanızı güçlendirebilirsiniz. Siz de hemen Superfootball kutu oyununu sipariş edebilir, yılbaşı eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz.

2- Hasbro Jenga Kutu Oyunu A2120

Görsel; çiçeksepeti

Yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezi, kutu oyunu denilince akla ilk gelen oyunlardan olan Jenga çılgınlığı ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Tüm zamanların en çok satan kutu oyunlarından biri olan Jenga ile sevdiklerinizle kıya sıya mücadele edip, kuleyi yıkmadan yılbaşı gecesini bitirebilecek misiniz?

3- Hasbro Risk Askeri Strateji Oyunu

Görsel; çiçeksepeti

Yılbaşı gecesinde Hasbro Risk Askeri Strateji oyunu ile dünyayı fethetmeye hazır olun. Süvari, piyade ve topçulardan ordunuzu oluşturun ve düşman bölgeleri ele geçirmeden önce doğru stratejiyi uyguladığınızdan emin olun. Yılbaşı gecesini zaferler kazanan ve dünyayı fetheden bir komutan olarak gururla geçirin.

4- Scrabble Kelime Oyunu

Görsel; çiçeksepeti

Yılbaşı gecesinde hem yaratıcılığınızı konuşturup hem de sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız Scrabble Kelime oyunu sizleri bekliyor. Her evde bulunması gereken bu eğlenceli ve özel oyun ile dostlarınızı yenmek için elinizdeki harflerden anlamlı kelimeler türetmeniz gerekiyor. Ayrıca oyun tahtası üzerindeki bonus bölgelere kelime yerleştirirseniz 2 ya da 3 kat daha fazla puan kazanabilir, dostlarınıza karşı zaferinizi ilan edebilirsiniz.

5- Söyle Bakalım

Görsel; çiçeksepeti

Söyle Bakalım ile yılbaşını gecesinde kahkaha tufanına hazır olun. Kutunun içerisinden çıkan özel ağızlıkları takarak takım arkadaşınıza kartlarda yazan kelimeleri okumaya veya takım arkadaşınız okurken ne dediğini anlamaya çalışın. Kahkaha atmaktan fırsat bulup puan kazanabilirseniz zaferinizin tadını çıkarın.

6- Monopoly Türkiye 01610

Görsel; çiçeksepeti

Yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezi Monopoly, şimdi oyunun Türk hayranları için özel olarak üretilen Monopoly Türkiye ile karşınızda. Kullanıcıların oyları ile seçilen 22 Türk şehri üzerinde kendi emlak krallığınızı kurup, sevdiklerinize yılbaşı gecesinde unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

7- Hasbro Tabu A4626

Görsel; çiçeksepeti

Kutu oyunlarının fenomeni Tabu ile yılbaşı geceleri hiç olmadığı kadar eğlenceli olacak. Yasaklı kelimeleri kullanmadan kartta yazanı takım arkadaşınıza anlatmaya çalışın ve kahkaha tufanına hazır olun. Verilen süre içerisinde en çok puanı toplayan takım olmak için iyi konsantre olmanız gerekmekte.

8- İstanbul’un Fethi 1453 Strateji Oyunu

Görsel; çiçeksepeti

Yılbaşı gecesinde sevdiklerinize karşı İstanbul’un fatihi olma mücadelesine hazır olun. Kendi stratejinizi belirleyip, piyon saldırıları ile sancak dikerek İstanbul’un yeni fatihi olabilir, dostlarınızla unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşabilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*